18 Şubat 2019, Pazartesi


> Beşiktaş > Beşiktaş'ta Negredo ve Love'a neden ödeme yapılmıyor?

Beşiktaş'ta Negredo ve Love'a neden ödeme yapılmıyor?

Beşiktaş'ın Negredo ve Vagner Love'un alacaklarını ödememesinin nedeni belli oldu.


20 Haziran 2018 00:02

 Beşiktaş'ta Negredo ve Love'a neden ödeme yapılmıyor?

Herkes UEFA’nın yaptırımlarının sonu gelmesine rağmen Beşiktaş’ın transferde neden beklenen hamleleri yapmadığını merak ediyor… ediyor ama siyah-beyazlıların Haziran sonuna kadar 94.5 milyon TL, Temmuz sonuna kadar 81 milyon TL ve Ağustos sonuna kadar da 49.5 milyon TL olmak üzere Eylül başına 225 milyon TL’lik ödemesi bulunuyor.

Bu ödemelerin vergi dairesine ve sigortaya olan kısmını ötelemeyi planlayan siyah-beyazlıların  100 milyon TL’den fazla kulüp personeline ve futbolculara ödeme yapması gerekiyor. Beşiktaş’ın özellikle Vagner Love ve Negredo’nun ödemelerini, kendilerinin bonservislerine mahsuben vererek yapmak istemediği ise gelen bilgiler arasında.

''Biz Negredo'nun maliyetine La Liga'ya çıktık''

Beşiktaş’tan Manchester City’den kazandığından bile daha fazla kazanan Alvaro Negredo’nun keyfi yerinde… aslında İspanyol golcünün menajeriyle temas kuran çok oluyor. Oluyor da, Beşiktaş’tan aldığı rakamı öğrenen geri adım atıyor. Son olarak La Liga’nın yeni takımı Rayo Vallecano, Negredo’nun menajeriyle temas kurdu. Matadorun Beşiktaş’a 6 milyon euro’dan fazla olan maliyetini öğrenen İspanyol ekibinin genel menajerinin verdiği cevap ise, “biz tüm takıma o parayı verip La Liga’ya çıktık” oldu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: negredo, loveHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın