23 Şubat 2019, Cumartesi


> Beşiktaş > Fikret Orman isyan etti: Ya Fenerbahçe gibi iki kez son dakika...

Fikret Orman isyan etti: Ya Fenerbahçe gibi iki kez son dakika...

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, alınan sonuçlardan sonra taraftarın kendisine gösterdiği tepki nedeniyle oldukça şaşkın...


22 Kasım 2018 00:05

 Fikret Orman isyan etti: Ya Fenerbahçe gibi iki kez son dakika...

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, son maçta aleyhine yapılan tezahüratlardan oldukça mutsuz… yeniden aday olmaya hazırlanan ve karşısına aday bekleyen Orman’ın örneği ise Fenerbahçe...

Üst üste gelen şampiyonluklar ve Şampiyonalar Ligi’nde yaşanan başarıdan sonra bu sezon alınan kötü sonuçlar üzerine yükselen sözleri hakketmediğine inanan Orman, ''Fenerbahçe gibi son maçta şampiyonluğu kaçırsaydık ne olurdu acaba... bu kadar çabuk dağılmaya bir anlam veremiyorum'' ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ta ilginç sıkıntı!

Öte yandan Beşiktaş’ta yaşanan sıkıntının asıl nedeni ise maddi... Fikret Orman yönetimi geçen sezon şampiyonluk ve Şampiyonalar Ligi için iki ayrı prim vaadetmişti. Yöneticilerin iddiası şampiyonluk gelirse Şampiyonalar Ligi’nde üst tura çıkmanın priminin ödeneceği yönünde. Oyuncuların iddiası ise o primin şampiyonlukla bir ilgisi yok. Üst tura kalındığı için prim ödemesi yapılmalı.

Oyuncular bu yüzden geçen sezon grup aşamasını geçtikleri için kendilerine vadedilen primi bekliyor. Yönetim ise böyle bir primin varlığını kabul etmiyor. Oyuncular ise alamadıkları prim için, ''şampiyon olamadığımız için cezalandırılıyoruz'' yorumunu yapıyorlar.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fikret orman, beşiktaşEn Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın