16 Aralık 2018, Pazar


> Beşiktaş > Fikret Orman, Şenol Güneş'e ''kara haberi'' verdi! Burak Yılmaz ile de görüştü!

Fikret Orman, Şenol Güneş'e ''kara haberi'' verdi! Burak Yılmaz ile de görüştü!

Trabzonspor'da alınacak birinci forveti desteklemek için Demba Ba ve Burak Yılmaz'dan birinin transfer edilmesi kararlaştırıldı. Fikret Orman'ın da Burak Yılmaz ile bir görüşme yaptığı ortaya çıktı.


17 Mayıs 2018 01:12

 Fikret Orman, Şenol Güneş'e ''kara haberi'' verdi! Burak Yılmaz ile de görüştü!

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman ve Şenol Güneş transfer planını masaya yatırdı… bu sezon yapılan transferlerde hata yaptıklarını kabul eden Fikret Orman, scout ekibinin şampiyon olacaklarmış gibi hazırlık yaptığını anlattı. Şampiyonlar Ligi’nden gelecek rakam üzerinden düşünüldüğünde o listedeki oyuncuları almanın kendileri için sıkıntı yaratmayacağını açıkladı. Ama gelinen ortamda Şampiyonlar Ligi’ne katılamazlarsa o listeyi revize etmek zorunda kaldıklarını söyledi. Güneş ise bunu anlayışla karşılayabileceğini çünkü takımın şampiyon olamamasında kendi hatasının olduğunu kabul etti.

Burak Yılmaz'la Fikret Orman görüştü

Şenol Güneş devre arasında ısrarla Burak Yılmaz’ı istedi… Fikret Orman da zoraki “evet” dedi. Fakat transfer Ahmet Nur Çebi’ye takıldı. Gelecek sezon genç oyunculara para yatırma kararı alan Beşiktaş’ta Orman Demba Ba veya Burak Yılmaz’dan birisiyle birinci forveti desteklemek amacında. Bu yüzden Güneş’in devre arasında ısrarla istediği Burak Yılmaz’la bir görüşme yaptı. Bu görüşmeyi Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, “Beşiktaş’ın başkanı onunla konuştu, o tarafı bilmiyorum” diyerek doğruladı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: burak yılmaz, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor