24 Şubat 2019, Pazar


> Fenerbahçe > Kocaman kahin! Tek rakibimiz Galatasaray kaldı!

Kocaman kahin! Tek rakibimiz Galatasaray kaldı!

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, şampiyonluk yolunda tek rakiplerinin Galatasaray olduğunu düşünüyor.


15 Şubat 2018 00:09

 Kocaman kahin! Tek rakibimiz Galatasaray kaldı!

Başakşehir galibiyeti ile yarışa yeniden ortak olan ve büyük moral bulan Fenerbahçe’de tüm hesaplar çifte kupa üzerine yapılmaya başlandı. İlk yarıda yaptığı bazı yorumlar sonrasında adı “Kahin” çıkan Aykut Kocaman, oyuncularıyla yaptığı görüşmede de ilginç değerlendirmelerde bulundu.

Galatasaray maçına kadar 10 puan toplarsak, 1 Nisan’da Trabzonspor’la oynayacakları maçtan sonra lider oluruz.

Galatasaray’ın çok büyük bir fikstür avantajı var. Bizim maça kadar puan kaybetmeyeceklerdir.

Rakibimiz artık Galatasaray. Başakşehir’de çözülme başlar. 30’uncu haftaya kadar en azından 10-13 puan aralığında kayıpları olacaktır. Ligi 4’üncü bile bitirseler onlar için başarı olur.

Beşiktaş’ın önünde 6 zorlu deplasman var. 18 puan çıkarmaları imkansız.  Sırasıyla, Konya, Trabzon ve Başakşehir’e gidecekler. Akhisar’dan sonra bir de Sami Yen’e çıkacaklar. Bu 5 deplasmandan 10 puan çıkarsalar bile mucize.

Kocaman taktiği hazırlayan yardımcılarını alkışlattı

Alanyaspor ve Beşiktaş maçlarını kazanılması halinde şampiyonluk için “iddaa” oranlarının kendi lehlerine değişeceği esprisini yapan Aykut Kocaman, Başakşehir maçı sonrasında özgüven anlamında zirve yapan oyuncularına teşekkür etti.

Geldiği günden bu yana kendilerine “antrenör takımı kurmak istiyorum” diyen Kocaman, Başakşehir maçındaki “nokta analizler” ve “doksan dakikada olup bitecekleri önceden öngören” taktik yardım için yardımcılarına da teknik ekibine de özel teşekkürlerini sundu.

Teknik heyette yer alan Barış Karakoç, Zeki Göle, Turgay Altay, Arda Keskin, Fatih Yıldız, Alper Aşçı ve Melikşah Sezgin’i futbolculara alkışlattı. 

Bazı zamanlar futbolcuların “sıkıldık” diye isyan ettikleri Samandıra’daki dahili yayın sistemi ile bundan sonraki rakipler içinde özel oyun şablonları hazırlanmaya ve izlettirilmeye devam edilecek.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aykut kocaman, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın