24 Şubat 2019, Pazar


> Beşiktaş > ''Yıllık ücretini karşılayın size Mustafa Pektemek'i verelim...''

''Yıllık ücretini karşılayın size Mustafa Pektemek'i verelim...''

Gün içinde sürpriz şekilde Mustafa Pektemek’in Galatasaray’a gideceği dedikoduları dolandı durdu…


17 Ağustos 2018 17:15

  ''Yıllık ücretini karşılayın size Mustafa Pektemek'i verelim...''

Gün içinde sürpriz şekilde Mustafa Pektemek’in Galatasaray’a gideceği dedikoduları dolandı durdu… fotospor.com'da bu yalanın kaynağını araştırdı. Ortaya değişik değişik komik iddialar geldi.

Birinci iddia; Perşembe günü yapılan Kulüpler Birliği toplantısında Galatasaray cephesinden Mustafa Pektemek’le ilgili Beşiktaşlı yöneticilere bir soru geldi. Fikret Orman, “ücretini karşılayın sizden bonservis almayalım” dedi. Yine aynı iddiaya göre G.Saray cephesi, Beşiktaş’tan 1.7 milyon euro alan Pektemek’e 900 bin euro teklif etti. Pektemek kabul etmedi.

İkinci iddia ise Başkan Fikret Orman, Mustafa Cengiz’e Fatih Terim’in sözlerini hatırlatarak, “size Pektemek’i verelim mi?” dedi. Fatih Terim de alternatif bir forvet istediği için Mustafa Pektemek’in transferine onay verdi.

İşin gerçeğini ise Abdürrahim Albayrak açıkladı. “Mustafa Pektemek gündemimizde yok” dedi.

Beşiktaş, Süper Lig'de 2014/15 sezonu başından bu yana Mustafa Pektemek'in gol attığı 12 maçın 11'ini kazandı. Pektemek, Beşiktaş kariyerinde; dirsek kemiğinden, kasığından, ayak parmağından, elmacık kemiğinden, ayak bileğinden, uyluğundan, çapraz bağlarından ve baldırından sakatlıklar yaşadı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: mustafa pektemek, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın