16 Ocak 2019, Çarşamba


> Fenerbahçe > Ali Koç: Aziz Yıldırım dimdik durdu!

Ali Koç: Aziz Yıldırım dimdik durdu!

Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç, çok önemli açıklamalarda bulundu.


14 Şubat 2018 00:25

Ali Koç: Aziz Yıldırım dimdik durdu!

Başkan seçildiği taktirde kulübün başına CEO getireceği ve teknik direktörün de bu CEO tarafından seçileceği iddialarına Ali Koç, cevap verdi.

Genel kurul üyeleriyle yaptığı toplantıda Koç, Kocaman için; “Aykut Hoca benim için çok önemli biri. Tarihimizdeki tek yarı finali onunla oynadık biz Avrupa’da. 27 yıl sonra Türkiye Kupası’nı onunla kazandık. Şampiyonluklarımız var kendisiyle. Hepsini bir kenara koyalım Aykut hocamız olmasaydı 3 Temmuz’da ayakta kalamazdık. Aykut hocanın bendeki yeri bir insan olarak bambaşkadır” diyerek iddialara son noktayı koydu.

Aziz Yıldırım’a da, ”Başkan o dönemde yurt dışındaydı. Herkes kaçtı derken o Türkiye'ye döndü. Sonra ona kaçtı diyenler kaçmak zorunda kaldı" ifadelerini kullandı. Ali Koç ayrıca, “İlk 2 ay bende hafif sedef vardı. Her tarafım sedef oldu. 2 ay bir kot, bir tişört, çorap, lastik ayakkabı salonda tuttum. Karım da bilmez. Ne olur ne olmaz, gelirler. Bunların sağı solu belli değil. Fenerbahçe Spor Kulübü camiası bu süreçte bundan daha iyi mücadele veremezdi. Başkanımızın içeride dik durması, taraftarlarımızın her yerde destek vermesi bizleri çok güçlü tuttu. 3 Temmuz gecesi uyumadık. Başkanımızın tutuklama kararı çıktıktan sonra hepimiz sürece daldık. Hiçbir şeyi sorgulamadan sürece daldık” itirafında bulundu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ali koç, aziz yıldırımHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın