19 Aralık 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Ali Koç'un bombası o mu?

Ali Koç'un bombası o mu?

Aykut Kocaman’ı teknik direktör olarak değil üst akıl olarak F.Bahçe’nin yönetim kademesinde düşünen Ali Koç’un takımı teknik direktör olarak Luis Enrique’ye teslim edeceği iddialarını güçlendiren bir iddia geldi.


25 Mayıs 2018 00:18

Ali Koç'un bombası o mu?

Barça’ya, 2 lig 3 Kral Kupası, 1 İspanya Süper Kupası, 1 Şampiyonlar Ligi, 1 UEFA Süper Kupası ve 1 de FIFA Kulüpler Kupası kazandıran Enrique, Katalan TV-3 kanalına konuştu. Enrique, Jordi Grau’ya verdiği röportajda, Conte ayrılırsa yerine geçeceği iddialarının sorulması üzerine “bir teklif almadım” cevabını verdi. Arsenal’a giden Unai Emery’den önce kendisine teklif gelip gelmediği sorusunu ise, “Unai’ye başarılar diliyorum” diyerek geçiştirdi. PSG ile soruya ise “Fransızlara sormalısınız” deyince spiker, “peki cevap vereceğiniz bir soru olacak mı?” sorusunu sordu.

Asıl bomba ise burada patladı. Enrique, “aslında sizinde yakından tanıdığınız bir Türk dostumla bir süredir bir proje üzerinde çalışıyoruz. Bu proje ile ilgili konuşamam. Çünkü beklediğimiz bir süreç var. Haziran ayında belki de bambaşka bir proje ile sizlerin karşısında olacağım” dedi.

Spikerin detay istemesi üzerine, “neden hayattan bahsetmiyoruz. Hayat sadece futbol değil. Ama isterseniz Dünya Kupası’ndan da konuşabiliriz” diyerek konuyu kapattı.

Bu arada Enrique ile Grau’nun ilginç bir hikayesi var. Grau, Enrique’yi en sert eleştiren hatta basın toplantılarında kavga edecek kadar sert bir üslubu olduğu bilinen Katalan bir gazeteci.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayınCanlı Skor