16 Aralık 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Aykut Kocaman'ın yeni takımı belli oluyor! Fenerbahçe'de yerine Jorge Jesus ismi gündeme geldi

Aykut Kocaman'ın yeni takımı belli oluyor! Fenerbahçe'de yerine Jorge Jesus ismi gündeme geldi

Yeniden başkan seçilmesi durumunda Aykut Kocaman ile yola devam etmeme kararı alan Aziz Yıldırım'ın teknik direktör olarak Jorge Jesus ismini düşündüğü iddia edildi.


17 Mayıs 2018 01:14

Aykut Kocaman'ın yeni takımı belli oluyor! Fenerbahçe'de yerine Jorge Jesus ismi gündeme geldi

Sergen Yalçın’la yola devam etmeme kararı alan Konyaspor’da hedef Aykut Kocaman. Kocaman’ın ve Fenerbahçe’nin yeni seçilecek başkanın vereceği karara yeşil-beyazlılar yeni teknik direktör arayışlarının yönünü belirleyecek. Konyaspor yönetimi kendilerine Türkiye Kupası’nı kazandıran Kocaman’la istifasının ardından bir görüşme ayarlamaya çalışıyor. Bu görüşmede Kocaman’a büyük yetkiler teklif edileceği de gelen bilgiler arasında.

Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman'la devam etmeyecek

Türkiye Kupası’ndan sonra şampiyonluğun kaçma ihtimalinin tavan yapması, Aykut Kocaman’ın da yeni seçilecek başkanın önüne açmak için istifa edeceğinin netleşmesinden sonra yeni bir dedikodu dolaşıyor… birkaç gün önce eski oyuncuları Tayfun Korkut’un Almanya’da gösterdiği başarı üzerine, “bu Tayfun’la bir oturup karşılıklı bir konuşalım” diyen Aziz Yıldırım’ın Kocaman’a hiç de sıcak bakmadığı iddia edildi.

Yıldırım’ın Kocaman’a son dönemde yaşanan başarısızlık nedeniyle değil de bir süredir Murat Aşık olmak üzere kendisine muhalif olan kişilerle görüştüğü için kızgın olduğu biliniyor. Yıldırım’ın bu yüzden seçilirse Kocaman’la devam etmeye çok da sıcak bakmadığı iddia ediliyor.

Jorge Jesus'la görüşmeler yapılıyor iddiası

Tüm bu iddiaların üzerine Portekiz’den ilginç bir iddia geldi. Fenerbahçe’nin Sporting’te kabus gibi günler yaşayan Jorge Jesus’la temas kurduğu gündeme getirildi. Daha önce Portekiz’den ayrılmak istemediği için Fenerbahçe’nin teklifini reddeden Jesus’un, son tahlilde yurt dışına çıkmak zorunda kaldığı üzerinde duruldu. Jesus’un daha önce reddettiği Fenerbahçe’yi çalıştırmaya bu kez çok daha yakın olduğu haberleştirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aykut kocaman, jorge jesusHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor