17 Ocak 2019, Perşembe


> Spor Magazin > Aziz Yıldırım'ın eşi Gonca Çelikkıran kimdir, kaç yaşında?

Aziz Yıldırım'ın eşi Gonca Çelikkıran kimdir, kaç yaşında?

Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım, seçimde oy kullanmaya eşi Gonca Çelikkıran ve kızı Yaz ile birlikte geldi.


03 Haziran 2018 18:16

Aziz Yıldırım'ın eşi Gonca Çelikkıran kimdir, kaç yaşında?

Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım, seçimde oy kullanmaya eşi Gonca Çelikkıran ve kızı Yaz ile birlikte geldi.

Gonca Çelikkıran kimdir?

Gonca Çelikkıran 1972 doğumlu. Ablası Gül Çelikkıran bir dönem Fenerbahçe Kulübü’nde Reklam Müdürü olarak çalışmış, Gonca Çelikkıran da Kulübün iletişim departmanında bir süre çalışmıştı. Yaklaşık 5 yıldır birlikte olduğu Aziz Yıldırım ile Çırağan sarayında 12 davetlinin katıldığı bir törenle dünya evine giren Çelikkıran hakkında henüz çok fazla bilgi bulunmuyor.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Mayıs ayı başında 5 yıllık sevgilisi Gonca Çelikkıran ile çok gizli bir törenle hayatını birleştirmişti. Fenerbahçe’nin yeni gelini, Gonca Hanım’ın kulübün iletişim bölümünde bir süre çalıştığı biliniyordu. Ancak, kendisiyle ilgil çok fazla bilgi yoktu. Gonca Hanım’ın yıllar önce çalıştığı bir şirkete ait bilgilere ulaştı. Gonca Çelikkıran’ın, 1990′lı yılların sonunda 3-4 yıl boyunca JET-PA’da Halkla İlişkiler uzmanlığı yapmıştı. Bu, yakın çevresince biliniyor.

JET Fadıl olarak bilinen Fadıl Akgündüz’ün, kamuoyunca yakından bilinen İMZA ve diğer projelerinin tanıtımında Gonca Çelikkıran da görev üstlenmişti. Tanıtım toplantılarında iletişim ve halkla ilişkiler uzmanı olarak Gonca Hanım da etkin rol oynamıştı

Kaynak: Fotospor

Etiket: gonca çelikkıran, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın