10 Aralık 2018, Pazartesi


> Futbol > Aziz Yıldırım'ın müthiş trafiği

Aziz Yıldırım'ın müthiş trafiği

Başkan, yarın Belgrad'da Zalgiris ile oynanacak Final Four ilk maçını izleyecek.Ardından İstanbul’a gelip Konyaspor karşılaşmasında tribündeki yerini alacak. Aziz Yıldırım pazar günü ise yine Final Four’a gidecek.


17 Mayıs 2018 10:25

Aziz Yıldırım'ın müthiş trafiği

Fenerbahçe için bu hafta sonu son derece heyecanlı ve hareketli geçecek. Fenerbahçe Doğuş, peş peşe 4. kez oynayacağı Final Four’da geçtiğimiz sezonki başarısını tekrarlayıp şampiyon olmaya çalışacak. Futbol takımı ise ligin son haftasında şampiyonluk için mucize peşinde koşacak.

Bu trafiği ve heyecanı en yoğun yaşayacak kişi ise başkan Aziz Yıldırım olacak. Yıldırım önce yarın Zalgiris karşısında basketbol takımını desteklemek için soluğu Belgrad’ta alacak. Bu mücadeleden sonra ise İstanbul’un yolunu tutacak.

Başkan, en kötü günlerinde bile arkasında durduğu futbol takımının Konyaspor ile oynayacağı sezonun final maçında yanında yer alacak. Şampiyonluk şansı az olsa bile tribündeki yerini alacak. Aziz Yıldırım, pazar günü ise bir kez daha Belgrad’ın yolunu tutacak ve basketbol takımının Final-Four’daki son maçını yerinde takip edecek.

Kaynak: FanatikHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor