Basketbol 2. Lig Final Grubu müsabakaları Muğla'da oynanacak

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun İstanbul’daki binasında gerçekleştirilen kura çekimiyle Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi Final Grubu karşılaşmalarının programı belli oldu.

16 Mayıs 2019 14:53
Basketbol 2. Lig Final Grubu müsabakaları Muğla'da oynanacak

Ligde 20-25 Mayıs tarihlerinde Muğla’da oynanacak olan EBBL Final Grubu müsabakalarında Anadolu Basket, Ankara Kayı, Başkent Yenişehir, Çorlu Belediyesi, Ege Üniversitesi, Geçitspor, İzmir BŞB, Özel İdare Genç, Salihli Belediye, Şutim Spor, Volkan Aksoy Spor ve Yeşilyurt takımları mücadele edecek.
Muğla Menteşe Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek müsabakalar sonunda çeyrek final maçlarında A Grubu birincisi ile B Grubu ikincisi, C Grubu birincisi ile D Grubu ikincisi, B Grubu birincisi ile A Grubu ikincisi ve D Grubu birincisi ile C Grubu ikincisi karşılaşacak.
Çeyrek final maçlarının tamamlamasının ardından çeyrek final sıralama müsabakaları oynanacak ve ardından yarı final ve final müsabakaları ile 2. Lig Final Grubu maçları tamamlanarak yükselecek takımlar belli olacak. Final Grubu karşılaşmalarında ilk üç sırayı alan ekipler, 2019-2020 sezonunda TB2L’de mücadele etmeye hak kazanacak.
Muğla Menteşe Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmaların programı şu şekilde:

20 Mayıs Pazartesi
12:00 Anadolu Basket - İzmir BŞB.
14:15 Çorlu Belediyesi - Ankara Kayı
16:30 Ege Üni. GSK - Şutim Spor
18:45 Volkan Aksoy Spor - Yeşilyurt

21 Mayıs Salı
12:00 İzmir BŞB. - Geçitspor
14:15 Ankara Kayı - Özel İdare Genç
16:30 Şutim Spor - Başkent Yenişehir
18:45 Yeşilyurt - Salihli Belediye

22 Mayıs Çarşamba
12:00 Geçitspor - Anadolu Basket
14:15 Özel İdare Genç - Çorlu Belediyesi
16:30 Başkent Yenişehir - Ege Üni. GSK
18:45 Salihli Belediye - Volkan Aksoy Spor

23 Mayıs Perşembe
12:00 A Grubu 1. - B Grubu 2.
14:15 C Grubu 1. - D Grubu 2.
16:30 B Grubu 1. - A Grubu 2.
18:45 D Grubu 1. - C Grubu 2.

24 Mayıs Cuma
14:00 Çeyrek Final 1. Müsabaka Galibi - Çeyrek Final 2. Müsabaka Galibi
16:15 Çeyrek Final 3. Müsabaka Galibi - Çeyrek Final 4. Müsabaka Galibi

25 Mayıs Cumartesi
14:00 Yarı Final 1. Müsabaka Mağlubu - Yarı Final 2. Müsabaka Mağlubu
16:15 Yarı Final 1. Müsabaka Galibi - Yarı Final 2. Müsabaka Galibi

Kaynak: iha

Türkiye Basketbol Federasyonu
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Alanyaspor 4 4 0 0 11 4 +7 12
2. Çaykur Rizespor 4 2 2 0 4 2 +2 8
3. Fenerbahçe 4 2 1 1 9 5 +4 7
4. Yukatel Denizlispor 4 2 1 1 4 1 +3 7
5. Galatasaray 4 2 1 1 5 5 0 7
6. Gazişehir Gaziantep 4 2 1 1 8 9 -1 7
7. Btc Turk Yeni Malatyaspor 4 2 0 2 10 5 +5 6
8. Trabzonspor 4 1 3 0 6 5 +1 6
9. Konyaspor 5 1 3 1 4 4 0 6
10. Demir Grup Sivasspor 4 1 2 1 6 4 +2 5
11. Antalyaspor 4 1 2 1 5 6 -1 5
12. Göztepe 5 1 2 2 1 4 -3 5
13. MKE Ankaragücü 4 1 2 1 2 5 -3 5
14. Beşiktaş 4 1 1 2 6 7 -1 4
15. Medipol Başakşehir 4 1 1 2 4 7 -3 4
16. İstikbal M. Kayserispor 4 0 2 2 5 7 -2 2
17. Gençlerbirliği 4 0 1 3 4 9 -5 1
18. Kasımpaşa 4 0 1 3 2 7 -5 1
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

5 . Hafta

21 Eylül, Cumartesi

15:00 clear.gif Kasımpaşa - Antalyaspor

17:30 clear.gif Kayserispor - Yukatel Denizlispor

20:00 clear.gif Fenerbahçe - Ankaragücü


22 Eylül, Pazar

14:00 clear.gif Çaykur Rizespor – Gazişehir Gaziantep

16:30 clear.gif Gençlerbirliği - Alanyaspor

19:00 clear.gif Yeni Malatyaspor - Galatasaray

20:00 clear.gif Sivasspor - Trabzonspor


23 Eylül, Pazartesi

20:00 clear.gif Beşiktaş - Medipol Başakşehir


6 . Hafta

27 Eylül, Cuma

23:00 clear.gif Medipol Başakşehir - Çaykur Rizespor


28 Eylül, Cumartesi

15:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Kasımpaşa

17:30 clear.gif Alanyaspor - Sivasspor

20:00 clear.gif Galatasaray - Fenerbahçe


29 Eylül, Pazar

14:00 clear.gif Konyaspor - Kayserispor

16:30 clear.gif Antalyaspor - Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Trabzonspor - Beşiktaş

20:00 clear.gif Ankaragücü - Gençlerbirliği


30 Eylül, Pazartesi

20:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep - Göztepe


7 . Hafta

04 Ekim, Cuma

20:30 clear.gif Fenerbahçe - Antalyaspor

20:30 clear.gif Yeni Malatyaspor - Yukatel Denizlispor


05 Ekim, Cumartesi

15:00 clear.gif Kasımpaşa - Konyaspor

17:30 clear.gif Göztepe - Kayserispor

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Galatasaray


06 Ekim, Pazar

14:00 clear.gif Sivasspor - Ankaragücü

16:30 clear.gif Beşiktaş - Alanyaspor

19:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep - Medipol Başakşehir

19:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Trabzonspor


8 . Hafta

20 Ekim, Pazar

19:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Fenerbahçe

14:00 clear.gif Kayserispor - Kasımpaşa

16:30 clear.gif Alanyaspor - Çaykur Rizespor


18 Ekim, Cuma

20:30 clear.gif Galatasaray - Sivasspor


19 Ekim, Cumartesi

15:00 clear.gif Antalyaspor - Gençlerbirliği

17:30 clear.gif Trabzonspor - Gazişehir Gaziantep

17:30 clear.gif Medipol Başakşehir - Göztepe

20:00 clear.gif Ankaragücü - Beşiktaş


21 Ekim, Pazartesi

20:00 clear.gif Konyaspor - Yeni Malatyaspor


9 . Hafta

25 Ekim, Cuma

20:30 clear.gif Çaykur Rizespor - MKE Ankaragücü


26 Ekim, Cumartesi

15:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Antalyaspor A.Ş

17:30 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Aytemiz Alanyaspor

20:00 clear.gif Fenerbahçe - Konyaspor


27 Ekim, Pazar

16:30 clear.gif Gençlerbirliği - Yukatel Denizlispor

16:30 clear.gif Göztepe A.Ş - Kasımpaşa A.Ş


10 . Hafta

01 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Galatasaray A.Ş - Çaykur Rizespor


02 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Konyaspor - Gençlerbirliği

17:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Medipol Başakşehir FC

17:30 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Beşiktaş A.Ş


03 Kasım, Pazar

14:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Demir Grup Sivasspor

16:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Fenerbahçe


04 Kasım, Pazartesi

20:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü


11 . Hafta

08 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Fenerbahçe - Kasımpaşa A.Ş


09 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Gençlerbirliği - İstikbal Mobilya Kayserispor

17:30 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Konyaspor

17:30 clear.gif Çaykur Rizespor - Antalyaspor A.Ş

20:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Galatasaray A.Ş


10 Kasım, Pazar

14:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - MKE Ankaragücü

19:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Yukatel Denizlispor


12 . Hafta

22 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Galatasaray A.Ş - Medipol Başakşehir FC

20:30 clear.gif Galatasaray A.Ş - Medipol Başakşehir FC


23 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Çaykur Rizespor

17:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Trabzonspor A.Ş

20:00 clear.gif Konyaspor - Beşiktaş A.Ş


24 Kasım, Pazar

14:00 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Demir Grup Sivasspor

16:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Göztepe A.Ş

16:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe


25 Kasım, Pazartesi

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü


13 . Hafta

29 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Gençlerbirliği - Btc Türk Yeni Malatyaspor


30 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Kasımpaşa A.Ş

15:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Konyaspor

17:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - MKE Ankaragücü

20:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Fenerbahçe


01 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Yukatel Denizlispor

16:30 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Antalyaspor A.Ş

19:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Galatasaray A.Ş


02 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - İstikbal Mobilya Kayserispor


14 . Hafta

06 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Fenerbahçe - Gençlerbirliği


07 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Demir Grup Sivasspor

17:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Aytemiz Alanyaspor


08 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Konyaspor - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü

16:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Medipol Başakşehir FC

16:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Trabzonspor A.Ş

19:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Beşiktaş A.Ş


09 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Çaykur Rizespor


15 . Hafta

13 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Antalyaspor A.Ş


14 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Kasımpaşa A.Ş

17:30 clear.gif Gençlerbirliği - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - MKE Ankaragücü


15 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - İstikbal Mobilya Kayserispor

16:30 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Fenerbahçe

19:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Btc Türk Yeni Malatyaspor


16 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Yukatel Denizlispor

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Konyaspor


16 . Hafta

20 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş - MKE Ankaragücü


21 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Çaykur Rizespor

17:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü

20:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Galatasaray A.Ş


22 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gençlerbirliği - Demir Grup Sivasspor

16:30 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Medipol Başakşehir FC

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Beşiktaş A.Ş


23 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Konyaspor - Trabzonspor A.Ş

20:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Aytemiz Alanyaspor


17 . Hafta

27 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Gençlerbirliği


28 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Yukatel Denizlispor

17:30 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Kasımpaşa A.Ş

17:30 clear.gif Trabzonspor A.Ş - İstikbal Mobilya Kayserispor

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Antalyaspor A.Ş


29 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Göztepe A.Ş

16:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Konyaspor

16:30 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Fenerbahçe



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »