15 Aralık 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > 'Beşiktaş'ın Harun Tekin'i alması Ospina'dan daha iyi bir tercih olur..'

'Beşiktaş'ın Harun Tekin'i alması Ospina'dan daha iyi bir tercih olur..'

Beşiktaş ve Bursaspor'un eski oyuncularında aynı zamanda teknik direktörlük yapan Ali Tandoğan, Radyospor'da önemli açıklamalar yaptı.


19 Temmuz 2018 19:31

'Beşiktaş'ın Harun Tekin'i alması Ospina'dan daha iyi bir tercih olur..'

Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a konuşan Tandoğan, Beşiktaş Fabri'nin ayrılması halinde Harun Tekin'i transfer etmesi gerektiğini işaret etti.

'Harun, Beşiktaş'ın kalesini 10 sene koruyabilir'

"Maddi anlamda ciddi bir borç var ve yönetim bazı noktalarda rahatlamak isteyecektir. Üst üste alınan iki şampiyonluk ve geçen sezon kaybedilen bir sezon var. Takımın birlikteliğinin bozulması konusunda Şenol hocaya hak veriyorum. Harun benim oynadığım dönemde üçüncü kaleci idi şimdi tecrübelendi. Harun'u önce alırsınız bir sezon hazırlarsınız sonra devam edersiniz. Harun çok kaliteli bir kaleci ve uzun yıllar görev yapabilecek bir kaleci. Beşiktaş'ın 10 sene kalesini koruyabilir. Milli Takım'da oynayan bir kaleci ve ligi bilen bir kaleci olması itibariyle Harun'un gelmesi Ospina'ya oranla daha iyi olur."

"Tutmadı diye düşünülen Vida bile Dünya Kupası'nda çok büyük yıldızı parladı. Negredo'nun durumu gibi bazen tutmayabilir oyuncu ama başka yerde önemli bir performans gösterebilir. Bursaspor'a gelince iki senedir son dönemde küme düşme hattında kurtuldular. Bizlerin yaşadığı başarılarla, taraftarın gözünde her sene ilk 5 hedefi var gibi gözükse de herkes bu rekabetin içinde."

Kaynak: AjanssporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor