18 Şubat 2019, Pazartesi


> Fenerbahçe > 'Cocu, Hollanda'dan tanıyor'

'Cocu, Hollanda'dan tanıyor'

Berke ve Barış’ı sürpriz şekilde transfer eden F.Bahçe’de sportif direktör Damien Comolli’nin bir sürprizinin daha olduğu ortaya çıktı: Enes Ünal.


13 Temmuz 2018 04:02

'Cocu, Hollanda'dan tanıyor'

Şenol Güneş’in Beşiktaş’a getirmek için kılı kırk yardığı genç futbolcu için Comolli’nin, Berke’nin menajeri Batur Altıparmak’la bir görüşme yaptığı bildirildi. Comolli’nin Altıparmak’a, “Enes’i ben Premier Lig’den, Phillip (Cocu) ise Hollanda Ligi’nden tanıyor. Kendisini takımda görmek istiyoruz. Ona yenilenen ve gençleşen F.Bahçe’de önemli misyonlar yüklemeyi planlıyoruz. Eğer Enes’in de Türkiye’ye dönme niyeti varsa, Villareal ile görüşme yapmayı planlıyorum” sözlerini kullandığı bildirildi.

ORIGI İÇİN F.BAHÇE’YE FEKIR MÜJDESİ

Zeljko Obradovic; İstanbul’a gelen menajeri ve dostu Raskovic ile ortağı Segal’ı Damien Comolli ile görüştürmüştü… o görüşmeden masaya Divock Origi ismi gelmişti. Tam da o iddia sıcaklığını korurken, İngiltere’den sürpriz bir açıklama geldi. Fransız oyuncu Nabil Fekir’in, Lyon Başkanı Aulas ile görüşerek Liverpool'a transfer olmak için izin istediğini yazdı. Klopp daha önce Sturridge ve Fekir için kararın yeni alınacak forvetten sonra netleşeceğini duyurmuştu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın