20 Şubat 2019, Çarşamba


> Spor Magazin > Cristiano Ronaldo - Kathryn Mayorga olayının görüntüleri ortaya çıktı!

Cristiano Ronaldo - Kathryn Mayorga olayının görüntüleri ortaya çıktı!

Geçtiğimiz haftalarda Cristiano Ronaldo'ya yöneltilen tecavüz suçlamalarının yaşandığı geceye ait olduğu iddia edilen görüntüler ortaya çıktı. Ronaldo daha sonra bu olayla ilgili Twitter hesabından açıklamada bulundu.


04 Ekim 2018 09:27

Cristiano Ronaldo - Kathryn Mayorga olayının görüntüleri ortaya çıktı!

Juventus'un Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo'nun 2009 yılında Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiğine yönelik iddialar gündeme gelmişti. Juventus'un Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo'nun 2009 yılında Birleşik Amerikalı Kathryn Mayorga'ya Las Vegas'taki bir otelin odasında tecavüz ettiği iddia edilmişti. Tecavüz suçlamalarının yaşandığı geceye ait olduğu iddia edilen görüntüler ortaya çıktı. Ronaldo'dan konuyla ilgili bir açıklama geldi. Konuyla ilgili Twitter hesabından bir açıklama yayımlayan Cristiano Ronaldo, suçlamaları reddetti.

"Tecavüz, olduğum ve inandığım her şeye tezat olan iğrenç bir suç " diyen 33 yaşındaki forvet oyuncusu, "Adımı temize çıkarmaya istekli olsam da, benim üzerimden kendilerinin reklamını yapmak isteyen insanlar tarafından yaratılan bu medya cümbüşünü beslemeyi reddediyorum." şeklinde konuştu.

 

 Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın