13 Aralık 2018, Perşembe


> Basketbol > Diyarbakır Kayapınar Belediyesi şampiyon oldu

Diyarbakır Kayapınar Belediyesi şampiyon oldu

Diyarbakır Kayapınar Belediyesi Sportif Faaliyetler Kulübü, Basketbol U18 Genç Kızlar Grup müsabakalarını şampiyon olarak tamamladı.


10 Mart 2018 15:31

Diyarbakır Kayapınar Belediyesi şampiyon oldu

Diyarbakır’dan sonra grup müsabakalarını da birinci olarak tamamlayan Kayapınar Belediyesi Sportif Faaliyetler Kulübü, 27 Mart, 3 Nisan tarihleri arasında yerin daha sonra açıklanacak bir bölgede Türkiye Yarı Final müsabakalarına katılacak.

Diyarbakır Kayapınar Belediyesi Sportif Faaliyetler Kulübü Antrenörü Murat Alcan, hedeflerinin Türkiye finallerine katılmak olduğunu söyledi. Alcan, gençlere yapılan yatırımların karşılığını almaya başladıklarını belirtti. Alcan, Kayapınar Belediyesi Sportif Faaliyetler Kulübü olarak basketbolda Türkiye’nin önde gelen kulüpleri arasında yer almak istediklerini kaydetti. Alcan, “Gençlere de kulüp olarak büyük bir yatırım yaptık. Şuana kadar yaptığımız yatırımların karşılığını aldık. Bundan sonra da almaya devam etmek istiyoruz. Bunun için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Hedefimiz basketbol branşında Diyarbakır’ın en büyük ve Türkiye’nin de önde gelen kulüpleri arasında yer almaktır” dedi.

Alcan, U18 Genç kızlar Basketbol takımlarının önemli bir başarıya imza atarak konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Kızlarımız adım adım Türkiye finallerine gidiyorlar. Önce ilk ve sonra da bölge şampiyonu olan ekibimiz, Türkiye Yarı Final müsabakalarında Diyarbakır’ı temsil edecekler. 27 Mart, 3 Nisan tarihleri arasında yapılacak yarı final müsabakalarında başarılı olan ekipler Türkiye finallerine katılacak. Biz de Türkiye finallerine katılan ekipler arasında yer almak istiyoruz. Bunun için de çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz".Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor