22 Şubat 2019, Cuma


> Spor Magazin > Doutzen Kroes, Victoria’s Secret mankeni olma hayalini gerçekleştirdi

Doutzen Kroes, Victoria’s Secret mankeni olma hayalini gerçekleştirdi

Tüm zamanların en iyi yüzü olarak adlandırılan Doutzen Kroes, hayalini gerçekleştirip Victoria’s Secret mankeni olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi...


08 Temmuz 2018 13:36

Doutzen Kroes, Victoria’s Secret mankeni olma hayalini gerçekleştirdi

GÜZEL model Doutzen Kroes, 1985 yılında Hollanda Eastermar Frizye’de dünyaya geldi. Liseden mezun olduktan sonra Amsterdam’da bulunan bir model ajansına resimlerini gönderen Kroes, ajansın daveti ile modellik hayatına adım attı. O günden sonra güzel top model birçok ünlü derginin katalog çalışmalarında yer aldıktan sonra Victoria’s Secret mankeni olarak defilelere çıkmaya başladı. Kroes, bir derginin okurları tarafından yılın modeli ve en çok kazanan 15 süper modelinden biri olarak da gösterildi.

DURUMU DENGELEDİM

VİCTORİA’s Secret mankenliğini kendisi için bir hayal olduğunu söyleyen güzel melek, şimdi o meleklerden biri olduğunu söyledi. Evli ve bir çocuğu olmasına rağmen mankenlik yapmasının başlarda zor olduğunu ama artık bu durumu dengelediğini ifade eden Hollandalı model, “Tüm zamanların en iyi yüzü olarak adlandırılmak, gurur verici bir şey ama ben kendimi aynada her zaman görüyorum. Benim için özel bir şey olmamakla birlikte insanların benim için böyle şeyler söylemesi güzel” dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Etiket: Doutzen Kroes, Victoria’s SecretHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın