18 Şubat 2019, Pazartesi


> Güncel > Eşkıya 101. bölüm fragman izle

Eşkıya 101. bölüm fragman izle

ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin gelecek hafta yayınlanacak 101. bölümünün fragmanı merak konusu oldu.


24 Nisan 2018 18:19

Eşkıya 101. bölüm fragman izle

ATV ekranlarının vazgeçilmez dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 100. bölümüyle ekranlara geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı günlerinin vazgeçilmezlerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin gelecek hafta yayınlanacak 101. bölüm fragmanı ATV'nin sitesinden yayınlanacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 101. bölüm fragmanını ATV'nin sitesinden izleyebilirsiniz.

EŞKIYA 101. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. bölüm özeti

Çakırbeyli hanesinin içinde saklanan büyük sır çok fazla gizli kalamamış, nihayet Hızır'ın kulağına da ulaşmıştır. Enişte'den duyduklarından sonra soluğu Doktor Derya'nın yanında alan Hızır, tabii ki en sevdiği insanın ölüme doğru gitmesine göz yummayacaktır. Meryem'i çocuk sevdasından vazgeçirmek için derhal harekete geçer. Karısını yaşatmak için kurduğu oyunlar kendinden nefret etmesine sebep olacaksa da yapılması gereken neyse onu yapacaktır. Ekrem ve Reşit ortaklığında birlikte yapılan planlar için düşünceden eyleme geçme zamanı gelmiştir. Düşmanını çok iyi tanıyan Ekrem, hevesli davranmaktansa temkinli gitmenin gerekliliğinin bilincindedir. Bu ortaklığın sonuçlarını hesap eden Çakırbeyliler de, gelecek tehlikelere karşı bir an önce önlem almak gerektiğini bilirler. Masada bitmek tükenmek bilmeyen bu düşmanlıkların Ünal Kaplan'ın oyunu olduğunu düşünen Yaşar, baş düşmanını ilan eder. Hakkı'nın ölüm emrinden habersiz olan Ünal'ın buna karşılık Hızır'a sergilediği tavır da bu ihtimali kuvvetlendirir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. bölüm özeti

Kimsesiz Yaşar'ın uzun zaman sonra karşısına çıkan gizli sevdası, dikkatsizce hareket etmesine ve sonucunda Reşit'in ağına düşmesine sebep olmuştur. Hızır Çakırbeyli eski dostuna olanları yeni düşmanına ödetmeye kararlıdır. Olanlardan sonra Reşit'i bir kez daha mekanında ağırlayan Hızır, eski olumlu tavrının aksine artık alenen hasım olduklarını vurgular. Reşit de bu karşılamaya cevaben küçümsediği Çakırbeylilere tehditler yağdırır. Artık sıranın kendilerinde olduğunu bilen Hakkı ise canını kurtarmak için Ekrem'den derhal etkili bir plan yapmasını ister. Eski hasımlarını da unutmayan Hızır kendinden beklendiği gibi masadaki ölümler için hazırlık yapmaktadır. Kural kuraldır. Masada oturan masada ölecektir. Kalp doktoru Derya'nın eve gelmesiyle ortaya çıkan durumlar, Çakırbeyli ailesini Meryem'in hasta olduğu gerçeğine de yakınlaştırır. Her yerde gözü kulağı olan Hayriye Ana, Derya'nın kadın doğum uzmanı olmadığını bildiğinden, yakaladığı ipin ucunu düğümü çözene kadar bırakmamaya kararlıdır.

Kaynak: Fotospor

Etiket: eşkıya dünyaya hükümdar olmazHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın