22 Şubat 2019, Cuma


> Spor Magazin > "Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler” prömiyere hazır

"Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler” prömiyere hazır

Eric - Emmanual Schmitt’in kaleme aldığı “Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler” tiyatro oyunu gerçekleri, acı ve kara komediyle yoğurarak hayatı tüm yönleriyle göze alabilme yürekliliğini gösterebilenlere “umut” vaat ediyor.


09 Temmuz 2018 12:51

"Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler” prömiyere hazır

Adil Varolgüneş’in yönetmenliğini yaptığı bu oyunda başrolleri başarılı oyunculardan Gökçe Burcu Zümrüt ve aynı zamanda romancı kimliğiyle öne çıkan Sezgin Irmak paylaşıyor. Bu ikilinin müthiş performansı, bir kez daha sevgiyi, evliliği ve ilişkiyi gözden geçirmenizi sağlıyor.

2 perde olan "Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler” oyununun ilk izleyini olmak istiyorsanız 14 Temmuz Cumartesi günü saat 20.30’da Profilo Kültür Merkezi’ndeki bu oyunu kaçırmayın! Biletler gişede ve fırsat sitelerinde.

Oyunda ne oluyor: Gilles, gizemli bir kaza neticesinde “hafıza kaybı” tanısıyla hastaneden on yıllık eşi Lisa ile birlikte evine döner. Lisa, şimdi ona tamamen yabancıdır. Gilles kim? Gerçekte Lisa’nın anlattığı gibi bir adam mı? Lisa kim ve gerçekten onun eşi mi? Evlilik yaşamları neye benziyordu? Bütün bu olup bitenlerden nasıl emin olabilir? Gerçeğe ulaşmak için tüm yolları mübah sayan, tehlikeli çözüm yollarını deneyen bir çiftin heyecanlı gerilimi! Sağlam kurgusu, derinlemesine işleniş biçimiyle, şaşırtan ve aynı zamanda gülümseten bir oyun.

 Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın