12 Aralık 2018, Çarşamba


> Futbol > Fenerbahçe, Cocu'ya kavuşuyor

Fenerbahçe, Cocu'ya kavuşuyor

Fenerbahçe’nin 3 yıllığına yeni teknik direktörü olan Phillip Cocu’nun bugün veya yarın İstanbul’a geleceği öğrenildi. Yönetimin de bu hafta Ülker Stadyumu’nda genç teknik adama 3 yıllık imza attırmayı planladığı belirtildi.


25 Haziran 2018 09:53

Fenerbahçe, Cocu'ya kavuşuyor

Teknik direktör Aykut Kocaman ile yollarını ayıran Fenerbahçe, bu görev için son olarak PSV Eindhoven’ı çalıştıran Phillip Cocu ile anlaşmıştı. Gözler artık Hollandalı hocaya çevrildi. Şampiyon olarak tamamladığı sezonun ardından ailesi ile birlikte tatile çıkan başarılı çalıştırıcının, bugün veya yarın yardımcısı Chris wan der Weerden ile birlikte İstanbul’a geleceği öğrenildi. Yönetimin de bu hafta içerisinde Ülker Stadyumu’nda genç teknik adama 3 yıllık imza attırmayı planladığı kaydedildi.

Yurt dışı gündeme gelebilir

Kendisini resmen Fenerbahçe’ye bağlayacak olan imzanın ardından Samandıra ve Topuk Yaylası’nı gezecek olan Cocu, kamp programını yapacak. Uzun yıllardır sezon başı kampını Topuk Yaylası’nda yapan Kanarya, başarılı hocanın olumsuz rapor vermesi durumunda yurt dışında da yeni sezona hazırlanabilir.

Kaynak: FanatikHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor