16 Aralık 2018, Pazar


> Fenerbahçe > Fenerbahçe'de başkanı belirleyecek kritik oylar

Fenerbahçe'de başkanı belirleyecek kritik oylar

Fenerbahçe'de Ali Koç ve .Aziz Yıldırım arasında geçecek başkanlık yarışı öncesinde kürek şubesinin oyları kritik hale geldi.


17 Nisan 2018 01:23

Fenerbahçe'de başkanı belirleyecek kritik oylar

Kürek Şubesi, Fenerbahçe’nin seçimlerinde kritik rol oynamaya başladı… yaklaşık 1 ay önce Ali Koç’la bir araya gelen Kürek Şubesi’nin önemli isimleri bin 200 üyesiyle destek sözü vermişti.

Şimdiye kadar girdiği tüm seçimlerde kendisine destek olan Kürek Şubesi’nin Ali Koç’un yanında yer alması Aziz Yıldırım’ı harekete geçirdi. Başkan Pazar akşam şubenin 104’üncü kuruluşunun etkinliklerine katıldı. Yaptığı konuşmada kendisine şimdiye kadar verdikleri ve bundan sonra verecekleri tüm destek için teşekkür etti.

Yıldırım’ın bu hamlesine ise Ali Koç’tan karşı atak geldi. Salı günü Konya’da kongre üyeleriyle buluşacak olan Koç ardından İstanbul’a dönecek. Wyndham Otel’de kürek şubesiyle buluşacak.

BOKS ŞUBESİ AZİZ YILDIRIM’IN YANINDA

Fenerbahçe’nin en önemli oy depolarından birisi olan boks şubesi 3 Haziran’da yapılacak olan başkanlık seçiminde Aziz Yıldırım’ı destekleme kararı aldı. Bin kişilik bir oy potansiyeli olan boks şubesinin oylarının tamamı Yıldırım tarafından kurulacak yeni yönetime gidecek.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ali koç, aziz yıldırım, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor