23 Şubat 2019, Cumartesi


> Futbol > Fenerbahçe'ye Galatasaray tarifesi

Fenerbahçe'ye Galatasaray tarifesi

Ünal Karaman, kritik Fenerbahçe maçının parolasını belirledi. Öğrencilerine 4-0’lık Galatasaray zaferini örnek gösteren tecrübeli hoca, “Baskılı oyunumuzu 90 dakikaya yaymalı ve golü erken bulmalıyız. Galatasaray karşısında erken gelen gol rüzgarı bize çevirmişti” dedi.


22 Kasım 2018 10:44

Fenerbahçe'ye Galatasaray tarifesi

Pazar günü Fenerbahçe’yi devirerek çıkışa geçmeyi ve taraftarıyla barışmayı hedefleyen Bordo-Mavililer’de tüm planlar zafer üstüne yapılıyor. Galibiyetten başka hiçbir sonucu kabul etmeyeceğini belirten teknik direktör Ünal Karaman ise öğrencilerine adeta Sarı-Lacivertliler’i baştan aşağıya ezberletiyor. Kanarya’nın güçlü ve zayıf yönlerini tek tek analiz eden tecrübeli çalıştırıcı, oyuncularına 4-0’lık Galatasaray zaferini de örnek olarak gösteriyor.

‘Ayağa kalkacağız’

Erken bulunacak bir golün maçın kilidini çözeceğini belirten Karaman, “Her düşüşün elbet bir çıkışı vardır. Biz de Fenerbahçe maçıyla ayağa kalkacağız. Taraftarımızın desteğiyle beraber maçın başından sonuna kadar önde yapacağımız pres, onları oyuna girmekte zorlayacaktır. İlk 30 dakikalık bölümlerde genelde baskılı oynuyoruz ancak skoru bulamadığımız zaman ilerleyen dakikalarda sıkıntı çekiyoruz. O baskılı oyunu sadece belli bir bölüme değil, 90 dakikaya yaymalı ve aradığımız golü erken bulmalıyız. Galatasaray karşısında erken gelen gol rüzgarı bize çevirmişti” ifadelerini kullandı.

Kaynak: FanatikHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın