15 Aralık 2018, Cumartesi


> Futbol > Galatasaray'da kara kaplı defter açılıyor!

Galatasaray'da kara kaplı defter açılıyor!

Yasin Öztekin ve Tarık Çamdal’a sözleşmesindeki maddeye rağmen sabit döviz kuruna göre değil güncel kura göre yaklaşık olarak 500 bin Euro fazla ödeme yapıldığının ortaya çıkması sonrası yönetim harekete geçti. Sarı-Kırmızılılar, geçmiş yönetimlerin yaptığı tüm ödemeleri ve sözleşmeleri inceliyor.


19 Temmuz 2018 09:48

Galatasaray'da kara kaplı defter açılıyor!

UEFA’yla yaptığı anlaşma sonrasında, ‘Sattığın kadar oyuncu alabilirsin’ konusunda el sıkışan ve mali konularda ince eleyip sık dokumaya çalışan Galatasaray, geçtiğimiz gün adeta bir şok yaşamıştı. Sarı-Kırmızılılar’ın incelemeler sonucunda Tarık Çamdal’a ve Yasin Öztekin’e sözleşmelerindeki özel maddeye rağmen geçmiş dönemdeki kura değil, güncel kura göre yaklaşık olarak 500 bin Euro fazladan ödeme yaptığı ortaya çıkmıştı. Bu gelişmenin ardından yönetim harekete geçti.

Maddeler kontrol ediliyor

Tarık ve Yasin’e fazladan ödeme yapılması sonrasında Galatasaray Yönetimi, geçmiş dönemlerde görev yapmış olan yönetimlere ait tüm sözleşme ve ödemeleri inceleme altına aldı. Bu doğrultuda Galatasaray, özellikle kısa vadede ayrılmış ya da yeni kontrat imzalamış olan oyuncuların sözleşmelerindeki maddeler için eski defterleri kontrol ediyor. Aslan’ın hedefi ise bir daha bu tarz olayların yaşanmaması için en küçük ayrıntıyı atlamadan çalışmalarını sonlandırmak.

Kaynak: FanatikHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor