16 Aralık 2018, Pazar


> Fenerbahçe > “Geldiğinden beri şike yaptı, yapıyor” dedi! Aziz Yıldırım’cı oldu!

“Geldiğinden beri şike yaptı, yapıyor” dedi! Aziz Yıldırım’cı oldu!

Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı'ın seçimde Aziz Yıldırım'ı destekleyeceği iddiaları kafaları karıştırdı.


17 Mayıs 2018 00:50

“Geldiğinden beri şike yaptı, yapıyor” dedi! Aziz Yıldırım’cı oldu!

2-3 Haziran’da yapılacak seçim öncesinde Fenerbahçe’de ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor… bunlardan birisi de daha önce birbirlerine demediklerini bırakmayan Aziz Yılmaz ile Aziz Yıldırım’ın güçlerini birleştirmesi oldu. Yılmaz’ın başkanlığını yaptığı Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı seçimde Aziz Yıldırım’ı destekleme kararı aldı. 

Aziz Yılmaz 3 Temmuz sürecinde, “Yıldırım’ın heykeli dikilecekmiş. Geldiğinden beri şike yaptı, yapıyor” demişti. Yıldırım ise Aziz Yılmaz için, Bu Aziz Yılmaz, Acıbadem'e gelip seni tehdit etti mi? Senden 1 milyon istedi mi?” diyerek açık açık suç duyurusunda bulunmuştu. 

Aziz Yıldırım, şampiyonluğa 50 koç adadı

Derbilerden önce Eyüp Sultan’a giderek kurban kesen Aziz Yıldırım, şampiyonluk için adak adadı… hafta sonunda G.Saray’ın Göztepe’ye yenilmesi ve F.Bahçe’nin de kazanarak şampiyon olması durumunda Yıldırım’ın 50 koç kurban adadığı bildirildi.

Fenerbahçe, Brann'la beraber 3. sırada

Üst üste 7’nci maçını kazanan Fenerbahçe, Norveç’ten Brann takımıyla beraber Avrupa’da üçüncü sıraya yükseldi. Aynı listede üst üste 9 maç kazanan Waregem ilk sırada yer alırken, 8 maçını üst üste kazanan Feyenoord ile Ludogorets ise ikinci sırada yer aldı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aziz yıldırım, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor