24 Ocak 2019, Perşembe


> Spor Magazin > Kim Kardashian'ın soyu sopu ortaya çıktı

Kim Kardashian'ın soyu sopu ortaya çıktı

Kim Kardashian’ın Erzurum ve Karslı olduğu soy ağacında ortaya çıktı. Dadaşlardan güzel yıldızla ilgili birbirinden çarpıcı yorumlar geldi.


13 Şubat 2018 12:04

Kim Kardashian'ın soyu sopu ortaya çıktı

Aile kökleri Türkiye’ye dayanan Ermeni asıllı ABD’li TV yıldızı Kim Kardashian’ın soy ağacı ortaya çıktı. İngiliz Daily Mail gazetesi Kardashianların, Erzurum’da ve Kars’ın Karakale köyünde yaşamış atalarına ait fotoğrafları yayınladı. Kim Kardashian’ın büyük büyük babası Hovhannes Miroyan ile büyük büyük annesi Lusyak Çorbacıyan, 1900’lü yılların başında kızları Vartanuş’u yanlarına alarak Erzurum’dan California’ya göç ettiler. Vartanuş, ABD’de Arakel Arakelyan ile evlendi.

Dedesi türkiye’yi terketti

Çiftin Helen Arakelyan adlı kızları ise Kars göçmeni Arthur Kardashian ile dünya evine girdi. Arthur-Helen çiftinin Robert adını verdikleri bir oğlu oldu. Robert, daha sonra ünlü bir avukat oldu ve Amerikalı yapımcı Kris Jenner ile yaptığı evlilikten Kim doğdu. Kim Kardashian’ın Kars kökenli baba tarafından büyük dedesi Tatos, 1913 yılında Türkiye’den ayrıldı.

KİM KARDASHİAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

‘Bizim hemşehri...’

Kardashian’ın aile köklerinin Kars ve Erzurum’a dayandığı bilgisinin ortaya çıkmasının ardından sosyal medyada Erzurumlu ve Karslılar ‘Hemşehri’ esprileri yaptılar. Kim Kardashian’ı tanıyor musunuz? sorusuna Erzurumlular ilginç yorumlarda bulunarak bazıları tanıdıklarını çoğunluk ise Kardashian’dan haberdar olmadıklarını söyledi.

Etiket: Kim Kardashian, Erzurum, Kars,Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın