18 Şubat 2019, Pazartesi


> Fenerbahçe > PSV, Cocu için ne tazminat istiyor?

PSV, Cocu için ne tazminat istiyor?

PSV’nin Cocu’nun sözleşmesini feshetmek için 3.5 milyon euro ile 6 milyon euro arasında bir tazminat belirlediği iddia edildi.


18 Haziran 2018 09:23

PSV, Cocu için ne tazminat istiyor?

Phillip Cocu 10 yılda kazanacağı parayı 1 yılda Fenerbahçe’den kazanacağı için bir anda PSV’ye verdiği tüm sözleri unuttu… Cocu’nun aldığı ayrılma kararına en fazla şaşıran ise PSV direktörü Toon Gerbrands oldu.

Gerbrands daha geçen hafta, ”Mart ayında koçla oturduk ve tabloyu inceledik. Gelecek sezon neler yapabileceğimizi masaya yatırdık. Şampiyonlar Ligi'ne ulaştık. Yeni hedefimiz Şampiyonlar Ligi’nde gidebildiğimiz kadar ileri gitmek olarak” açıklama yapmıştı. 

COMOLLI’NİN, PHILLIP COCU’DAN HABERİ YOK

Bu arada Algemeen Dagblad'a konuşan PSV direktörü Toon Gerbrands, “F.Bahçe birşeyler yapıyor ama eğer Phillip ile anlaşmak istiyorlarsa Hollanda’ya gelip PSV’den izin almaları gerek” açıklaması yaptı. Hollanda’dan gelen haberlerde ise PSV’nin Cocu’nun sözleşmesini feshetmek için 3.5 milyon euro ile 6 milyon euro arasında bir tazminat belirlediği iddia ediliyor.

Bu açıklama ise kafaları karıştıdı… çünkü Cuma sabahı Milano’ya giden Damien Comolli’nin Phillip Cocu görüşmelerinde herhangi bir dahlinin olmadığı iddiası güçlendi. Çünkü Comolli, Milano’dayken Cocu’nun menajeri Rob Janssen, İstanbul’a gelip Ali Koç’la bir görüşme yaptı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: cocu, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın