22 Şubat 2019, Cuma


> Spor Magazin > Rosie Huntington-Whiteley’in güzelliği tescilli

Rosie Huntington-Whiteley’in güzelliği tescilli

Genç yaşında Victoria’s Secret meleği olan Rosie Huntington-Whiteley’in güzelliği, dünyanın en güzel 100 kadını listesinde bir numaraya yerleşerek tescillendi…


08 Temmuz 2018 13:54

Rosie Huntington-Whiteley’in güzelliği tescilli

GÜZEL melek Rosie Huntington-Whiteley 18 Ekim 1987’de İngiltere – Plymouth’ta dünyaya geldi. Tavistock College’de eğitim gören Rosie, uzun ismi nedeniyle zorbalığa maruz kaldı. 15 yaşına geldiğinde modellik yapmak istediğini fark eden Whiteley, Londra’daki bir model ajansında staj olanağı buldu. İşe başlamasının ardından bir yıl geçtiğinde ajansta çalışmaya başlayan yeni bir temsilci, Rosie Huntington-Whiteley’e modellikle ilgilenip ilgilenmediğini sordu ve ünlü model böylece podyumlarda yer almaya başladı.

İLK maaş çekiyle ailesinin ısrarıyla beraber bir araba satın alan İhgiliz model, 18 yaşında New York’a taşındı ve burada iç çamaşırı devi Victoria’s Secret için çalışmaya başladı. Mankenlik kariyerinin yanı sıra oyunculukla da ilgilenmeye başlayan Whiteley, ilk olarak Transformers: Dark of the Moon filmi ile beyazperde de boy gösterdi. Kariyer basamaklarını hızla tırmanan güzel top model, bir derginin okuyucuları tarafından dünyanın en güzel 100 kadını listesinde bir numaraya yerleşerek güzelliğini adeta tescilledi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın