22 Ekim 2018, Pazartesi


> Spor Magazin > Sara Sampaio Fiji'de nefes kesti

Sara Sampaio Fiji'de nefes kesti

Portekizli model Sara Sampaio, yeni yıla iş adamı sevgilisi Oliver Ripley ile birlikte Avustralya Sidney'de girmişti. İkili, Sidney'den sonra rotayı Fiji'ye çevirdi.


06 Ocak 2018 21:18

Sara Sampaio Fiji'de nefes kesti

Victoria’s Secret’ın en seksi mankenlerinden biri olarak gösterilen Sara Sampaio yeni yıl tatilini biraz daha uzattı.

2018’e iş adamı sevgilisi Oliver Ripley ile birlikte Avustralya Sidney'de giren seksi manken tatil rotasını şimdi de Fiji’ye çevirdi.

Ada hayatının, denizin ve güneşin tadını çıkaran Sara Sampaio, tatilden kareleri sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor.

Son olarak kusursuz fiziğini gözler önüne seren pozunu yayınlayan 26 yaşındaki modele, "Podyumlardan sonra Fiji'yi fethetti" şeklinde yorumlar geldi.

ÇIPLAK POZ BASKISINI İTİRAF ETMİŞTİ

Victoria’s Secret modeli Sara Sampaio, son verdiği bir röportajda kendisine 'çıplak poz' baskısı yapıldığını belirtti.

Sara Sampaio, Fransa'da yayınlanan Lui adlı derginin, üstsüz bir pozuna kendi izni olmadan kapağında yer vermesine sinirlenmişti.

Portekizli model, Lui dergisi ile kapak çekimi yapmak için hem kendisinin hem de ajansının bu çekimde çıplaklık olmayacağı konusunda anlaştığını ancak durumun aksi yönde sonuçlandığını anlatmıştı.

26 yaşındaki güzel, kendisine çıplak poz vermesi için baskı yapıldığını, sürekli olarak "Neden çıplak poz vermek istemiyorsun?" diye sorulduğunu iddia ederek, "Fransız dergisi ile yaşadığım bir deneyimi sizinle paylaşmak zorunda hissediyorum.

Her modelin ve her kadının kendi bedeni ve görüntüsü ile ilgili tercih yapma hakkı olmasını istiyorum. Çekim sırasında bedenimin çıplak görünmesini istemediğim herhangi bir parçasının kameralara yansımaması için elimden geldiğince gayret gösterdim.

Çekilen pozları incelerken bir karede kazara göğsümün açıldığını fark ettim. Dergiye bu pozun kullanılmaması gerektiğini söyledim. Bu şartımı kabul eden dergi bana yalan söyledi. O poza kapağında yer verdi" ifadelerini kullanmıştı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Etiket: Sara SampaioHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor