18 Şubat 2019, Pazartesi


> Güncel > Sen Anlat Karadeniz Eyşan kimdir?

Sen Anlat Karadeniz Eyşan kimdir?

Güzel oyuncu Gözde Kansu, Sen Anlat Karadeniz dizisinde Eyşan karakterini canlandırıyor. Sen Anlat Karadeniz Eyşan kimdir?


16 Mayıs 2018 21:35

Sen Anlat Karadeniz Eyşan kimdir?

Güzel oyuncu Gözde Kansu, Sen Anlat Karadeniz dizisinde Eyşan karakterini canlandırıyor. Sen Anlat Karadeniz Eyşan kimdir?

Gözde Kansu kimdir?

İzmirli olan Gözde Kansu, 1980 doğumludur. Henüz anaokuluna giderken bale konusunda eğitim almaya başlayan oyuncu, ilkokul ve ortaokul yıllarında okulun tiyatro ve müzik etkinliklerinde ön planda olmuştur. Tevfik Fikret Lisesi mezunu olan Gözde Kansu çocukluk hayali olan oyunculuk konusunda eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Oyuncu Dükkanı adlı cast ajansına kaydolan oyuncu, şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun çocukluktan beri arkadaşıdır. Kamera karşısına çıktığı ilk dizi ise Çiçek Taksi dizisidir. Ardından Ayrılsak Da Beraberiz adlı dizide bir öğretmene hayat vermiştir.

Abuzer Kadayıf ile ilk defa sinema filminde yer almış olan oyuncu, En Son Babalar Duyar, Dudaktan Kalbe, Kurşun Yarası adlı yapımlarda rol almıştır. 2008 senesinde dönemin en sevilen filmi olan Issız Adam adlı filmde rol alan oyuncu, Hanımın Çiftliği, Medcezir, Ankaranın Dikmeni dizilerinde yer almıştır. Oyunculuk dışında sunucuk konusunda da deneyimli olan oyuncu 2013 senesinde sunuculuk yaparken kıyafetinin Hüseyin Çelik tarafından eleştiri almasından dolayı bu görevine veda etti. En son olarak ise sevilen dizi İçerde’de yer almıştır. Son olarak Demet Akbağ’ın şaka programında nasıl tepki verdiğini merak edenler için bir video ile sözlerimizi sonlandırıyoruz.

Etiket: gözde kansuEn Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın