23 Şubat 2019, Cumartesi


> Basketbol > Serdar Çağlan: "İddialı bir takım kurmak için çalışmalara başladık"

Serdar Çağlan: "İddialı bir takım kurmak için çalışmalara başladık"

Büyükçekmece Basketbol Kulübü Sportif Direktörü Serdar Çağlan, başantrenörlük konusunda genç ve yetenekli biri olan Serhat Şehit ile anlaştıklarını belirterek, bu sezon için de iddialı bir takım kurmaya başladıklarını söyledi.


07 Temmuz 2018 16:22

Serdar Çağlan: "İddialı bir takım kurmak için çalışmalara başladık"

Büyükçekmece Basketbol KulübüSportif Direktörü Serdar Çağlan yeni sezon öncesi çalışmalar hakkında açıklama yaptı. 3 sezondur Süper Lig'de oynadıklarını ve bu sezonda iddialı bir takım oluşturmaya başladıklarını söyleyen Çağlan, "Nitekim daha öncede olduğu gibi bu seferde Başantrenörlük konusunda genç ve yetenekli ama tecrübeli bizden biri olan Serhat Şehit ile uzun soluklu bir yolculuğa adım attık tekrar kendisine ve Büyükçekmecemize hayırlı olsun. Bizler, bilgimizi, tecrübemizi, disiplinli çalışmamızı, eksik kaldığımız yerde inancımızı ve her zamanki gibi inadımızı koyduğumuzda yine önceki sezonlarda olduğu gibi taraftarımızı sevindirecek güzel sonuçlar alacağımız bir kadro oluşturmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

"Kulüp olarak sadece sportif başarıya odaklanmadık"

Kulüp olarak sadece sportif başarıya odaklı olmadıklarını vurgulayan Serdar Çağlan, "Bizim maçımıza gelen seyircimiz sportif başarı yanında, ilçemizden yetişen genç oyuncuları Avrupa'nın en iyi liginde sahada görmekten mutlu olmalı bu kültürü de yaymaya çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde çalışmaları son aşamaya gelen ve yöneticilerimiz tarafından açıklanacak yeni sponsorumuz ile daha büyük gücümüzle transferlerde Büyükçekmece ailemize uygun ahlaklı ve fair-play oyuncularla yeni sezonumuzu açacağız" şeklinde konuştu.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın