19 Şubat 2019, Salı


> Güncel > Sosyetik Ev Kadınları Neslihan Kozanoğlu kimdir, kaç yaşında?

Sosyetik Ev Kadınları Neslihan Kozanoğlu kimdir, kaç yaşında?

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Sosyetik Ev Kadınları adlı yarışmanın isimlerinden biri olan Neslihan Kozanoğlu kimdir?


13 Şubat 2018 19:27

Sosyetik Ev Kadınları Neslihan Kozanoğlu kimdir, kaç yaşında?

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Sosyetik Ev Kadınları adlı programın yarışmacılarının kim olduğu merak ediliyor.

Sosyetik Ev Kadınları yarışmasında yer alan isimlerden birisi de Neslihan Kozanoğlu. Peki Neslihan Kozanoğlu kimdir?

Neslihan Kozanoğlu kimdir?

Cemiyet hayatının tanınan isimlerinden olan Neslihan Kozanoğlu, lüks yaşantısıyla tüm dikkatleri üzerine toplamıştır. Batmış olan Hisarbank'ın eski ortaklarından Ahmet Kozanoğlu ile yaptığı evlilikle adından sıkça söz ettirmiştir. Bankanın batması sonrasında Neslihan Kozanoğlu organik tarım işine yönelmiştir. Ahmet Kozanoğlu'nun birinci evliliğinden olan çocukları ile Neslihan Kozanoğlu'nun arası epey açık olduğu söylenmektedir.

Cemiyet hayatının oldukça tanınan bir siması olan Kozanoğlu, erşiyle birlikte yaşamını basından uzak yaşıyordu. Polonezköy'de bir çiftliği bulunan Neslihan Kozanoğlu burada hayvancılık ve tarım yapıyor. Ünlü isim ayrıca kendi evini dizilere kiraya vererek isminden bashettirmişti. Çift bugüne kadar Aşk-ı Memnu ve Kurtar Vadisi'ne evlerini kiraya verdi ve Neslihan Kozanoğlu konu hakkında "Sosyete artık böyle para kazanıyor" açıklamasını yapmıştı.

Etiket: neslihan kozanoğluHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın