19 Ekim Cumartesi Spor Gündemi

19 Ekim Cumartesi Spor Gündeminde neler var.

19 Ekim 2019 Cumartesi 10:10 | Son Güncelleme: 19 Ekim 2019 Cumartesi 10:11
19 Ekim Cumartesi  Spor  Gündemi

SÜPER LİG

15.00 Antalyaspor - Gençlerbirliği

17.30 Trabzonspor - Gaziantep FK

17.30 Medipol Başakşehir - Göztepe

20.00 MKE Ankaragücü - Beşiktaş

 

BEŞİKTAŞ

18.00 Başkan adayı Serdal Adalı, yönetim kurulu listesini tanıtacak.

18.00 Başkan adayı Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu listesini tanıtacak.

 

FENERBAHÇE

11.30 Sarı-lacivertliler, Yukatel Denizlispor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

15.55 Takım Denizli'ye gidecek.

17.00 Sarı-lacivertlilerin kentte karşılanışı.

TRABZONSPOR

13.00 Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun eşi Beyza Ağaoğlu'nun resim sergisinin açılışı yapılacak. (Beşiktaş Deniz Müzesi)

 

ATLETİZM

- Ultra-Trail World Tour serilerinin son yarışı olan Salomon Cappadocia Ultra-Trail'de 119, 63 ve 38 kilometre olmak üzere üç kategoride koşulacak.

07.00 Uzun (119 km) ve orta (63 km) parkur startları

10.00 Kısa parkur (38 km) startı

TFF 1'İNCİ LİG

14.00 Hatayspor - Adana Demirspor

16.30 Bursaspor - Cesar Grup Ümraniyespor

19.00 Ekol Göz Menemenspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

 

TFF 2'NCİ VE 3'ÜNCÜ LİG

- 9'uncu hafta maçları bugün oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.

AVRUPA'DAN FUTBOL

14.30 Everton - West Ham United (Cenk Tosun)

16.30 Werder Bremen - Hertha Berlin (Nuri Şahin, Ömer Toprak)

16.30 Fortuna Düsseldorf - Mainz (Kenan Karaman, Kaan Ayhan)

17.00 Wolverhampton (Beşiktaş'ın Avrupa Ligi rakibi) - Southampton

17.00 Leicester City - Burnley (Çağlar Söyüncü)

18.00 Slovan Bratislava (Beşiktaş'ın Avrupa Ligi rakibi) - Pohronie

19.30 Getafe (Trabzonspor'un Avrupa Ligi rakibi) - Leganes

19.30 Borussia Dortmund  - Mönchengladbach (Başakşehir'in Avrupa Ligi rakibi)

20.00 Basel (Trabzonspor'un Avrupa Ligi rakibi) - Thun

21.00 Toulouse - Lille (Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı)

21.45 Juventus - Bologna (Merih Demiral)

22.00 Mallorca - Real Madrid (Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi rakibi)

22.45 Leça - Braga (Beşiktaş'ın Avrupa Ligi rakibi)

 

ING BASKETBOL SÜPER LİGİ

13.00 Meksa Yatırım Afyon Belediyespor - Galatasaray Doğa Sigorta

15.15 Pınar Karşıyaka - Sigortam.net İTÜ

17.30 Tofaş - Türk Telekom

20.00 Beşiktaş Sompo Sigorta - Teksüt Bandırma BK

 

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL

14.30 Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'nin 4'üncü haftasında Galatasaray, Beşiktaş'ı ağırlayacak. (Ahmet Cömert Spor Salonu)

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ

14.00 Karayolları - Eczacıbaşı VitrA

17.30 Nilüfer Bld. - Aydın B.Şehir Bld.

14.00 Fenerbahçe Opet - Atlasglobal Yeşilyurt

19.00 Beşiktaş - Galatasaray HDI Sigorta

Kaynak: dha

19 Ekim Cumartesi Spor Gündeminde neler var.
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 11 6 3 2 20 11 +9 21
2. Fenerbahçe 11 6 2 3 21 12 +9 20
3. Alanyaspor 11 5 4 2 19 12 +7 19
4. Trabzonspor 11 5 4 2 20 13 +7 19
5. Medipol Başakşehir 11 5 4 2 18 13 +5 19
6. Galatasaray 11 5 4 2 13 9 +4 19
7. Btc Turk Yeni Malatyaspor 11 5 3 3 25 13 +12 18
8. Beşiktaş 11 5 3 3 14 13 +1 18
9. Gaziantep Futbol Kulübü 11 4 3 4 16 21 -5 15
10. Çaykur Rizespor 11 4 2 5 11 18 -7 14
11. Göztepe 11 3 4 4 10 12 -2 13
12. Konyaspor 11 3 4 4 12 16 -4 13
13. Kasımpaşa 11 3 3 5 16 18 -2 12
14. Yukatel Denizlispor 11 3 2 6 9 13 -4 11
15. Antalyaspor 11 3 2 6 11 20 -9 11
16. Gençlerbirliği 11 2 4 5 15 16 -1 10
17. MKE Ankaragücü 11 2 3 6 8 17 -9 9
18. İstikbal M. Kayserispor 11 1 4 6 10 21 -11 7
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

12 . Hafta 22 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Galatasaray A.Ş - Medipol Başakşehir FC


23 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Çaykur Rizespor

17:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Trabzonspor A.Ş

20:00 clear.gif Konyaspor - Beşiktaş A.Ş


24 Kasım, Pazar

14:00 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Demir Grup Sivasspor

16:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Göztepe A.Ş

16:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe


25 Kasım, Pazartesi

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü


13 . Hafta 29 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Gençlerbirliği - Btc Türk Yeni Malatyaspor


30 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Kasımpaşa A.Ş

15:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Konyaspor

17:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - MKE Ankaragücü

20:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Fenerbahçe


01 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Yukatel Denizlispor

16:30 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Antalyaspor A.Ş

19:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Galatasaray A.Ş


02 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - İstikbal Mobilya Kayserispor


14 . Hafta 06 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Fenerbahçe - Gençlerbirliği


07 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Demir Grup Sivasspor

17:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Aytemiz Alanyaspor


08 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Konyaspor - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü

16:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Medipol Başakşehir FC

16:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Trabzonspor A.Ş

19:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Beşiktaş A.Ş


09 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Çaykur Rizespor


15 . Hafta 13 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Antalyaspor A.Ş


14 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Kasımpaşa A.Ş

17:30 clear.gif Gençlerbirliği - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - MKE Ankaragücü


15 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - İstikbal Mobilya Kayserispor

16:30 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Fenerbahçe

19:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Btc Türk Yeni Malatyaspor


16 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Yukatel Denizlispor

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Konyaspor


16 . Hafta 20 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş - MKE Ankaragücü


21 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Çaykur Rizespor

17:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü

20:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Galatasaray A.Ş


22 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gençlerbirliği - Demir Grup Sivasspor

16:30 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Medipol Başakşehir FC

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Beşiktaş A.Ş


23 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Konyaspor - Trabzonspor A.Ş

20:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Aytemiz Alanyaspor


17 . Hafta 27 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Gençlerbirliği


28 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Yukatel Denizlispor

17:30 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Kasımpaşa A.Ş

17:30 clear.gif Trabzonspor A.Ş - İstikbal Mobilya Kayserispor

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Antalyaspor A.Ş


29 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Göztepe A.Ş

16:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Konyaspor

16:30 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Fenerbahçe



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »