9 Kasım Cumartesi Spor Gündemi

9 Kasım Cumartesi Spor Gündeminde Neler Var?

09 Kasım 2019 Cumartesi 09:55 | Son Güncelleme: 09 Kasım 2019 Cumartesi 09:57
9 Kasım Cumartesi  Spor Gündemi

SÜPER LİG

15.00 Gençlerbirliği - İstikbal Mobilya Kayserispor

17.30 Çaykur Rizespor - Antalyaspor

17.30 Demir Grup Sivasspor - İttifak Holding Konyaspor

20.00 Gaziantep FK - Galatasaray

 

BEŞİKTAŞ

19.00 Siyah-beyazlılar, Yukatel Denizlispor maçının hazırlıklarını tamamlayıp kampa girecek. (Basına kapalı)

TFF 1'İNCİ LİG

14.00 BŞB Erzurumspor - Akhisarspor

16.30 İstanbulspor - Ekol Göz Menemenspor

16.30 Giresunspor - Osmanlıspor FK

19.00 Altay - Fatih Karagümrük

TFF 2'NCİ VE 3'ÜNCÜ LİG

- İki ligde de 12'nci hafta oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.

 

TÜRKİYE - İZLANDA MAÇINA DOĞRU

- A Milli Takımımızın 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde 14 Kasım Perşembe günü İstanbul'da karşılaşacağı İzlanda Milli Takımı, Antalya'ya gelerek kampa girecek.

BASKETBOL

- ING Basketbol Süper Ligi

13.00 Bahçeşehir Koleji - Pınar Karşıyaka

15.15 Frutti Extra Bursaspor - Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol

17.30 Galatasaray Doğa Sigorta - Darüşşafaka Tekfen

20.00 Sigortam.net İTÜ Basket - Teksüt Bandırma

- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

13.00 Samsun Canik Belediyespor - Gelecek Koleji Çukurova Basketbol

13.30 Çankaya Üniversitesi - Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol

14.00 İzmit Belediyespor - OGM Ormanspor

15.15 Galatasaray - Birevim Elazığ İl Özel İdare

16.00 Bellona Kayseri Basketbol - Hatay Büyükşehir Belediyespor

17.30 Fenerbahçe Öznur Kablo - BOTAŞ

VOLEYBOL

- Vestel Venus Sultanlar Ligi

14.00 Beşiktaş - Türk Hava Yolları

15.00 Karayolları - Atlasglobal Yeşilyurt

18.00 Fenerbahçe Opet - Beylikdüzü Voleybol İhtisas

19.30 Eczacıbaşı VitrA - Aydın Büyükşehir Belediyespor

 

GOLF

- Antalya'da düzenlenen Turkish Airlines Open 2019 Uluslararası Golf Turnuvası devam edecek.

MOTOKROS

- Afyonkarahisar'da, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Yarışı kapsamında bugün ve yarın, Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 4'üncü ayak yarışları yapılacak.

 

AVRUPA LİGLERİ

15.00 Deportivo Alavés - Real Valladolid (Enes Ünal)

17.30 Schalke 04 - Fortuna Düsseldorf (Ozan Kabak, Ahmed Kutucu, Kaan Ayhan, Kenan Karaman)

18.00 Southampton - Everton (Cenk Tosun)

18.00 Valencia - Granada (İsmail Köybaşı)

19.30 Brest - Paris SG (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi)

20.30 Leicester City - Arsenal (Çağlar Söyüncü)

20.30 Eibar - Real Madrid (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi)

22.00 Lille - Metz (Mehmet Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı)

23.00 Barcelona - Celta Vigo (Okay Yokuşlu)

Kaynak: dha

spor gündemi bugün hangi kanalda ne var
En Son Spor Toto Süper Lig Haberleri
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 11 6 3 2 20 11 +9 21
2. Fenerbahçe 11 6 2 3 21 12 +9 20
3. Alanyaspor 11 5 4 2 19 12 +7 19
4. Trabzonspor 11 5 4 2 20 13 +7 19
5. Medipol Başakşehir 11 5 4 2 18 13 +5 19
6. Galatasaray 11 5 4 2 13 9 +4 19
7. Btc Turk Yeni Malatyaspor 11 5 3 3 25 13 +12 18
8. Beşiktaş 11 5 3 3 14 13 +1 18
9. Gaziantep Futbol Kulübü 11 4 3 4 16 21 -5 15
10. Çaykur Rizespor 11 4 2 5 11 18 -7 14
11. Göztepe 11 3 4 4 10 12 -2 13
12. Konyaspor 11 3 4 4 12 16 -4 13
13. Kasımpaşa 11 3 3 5 16 18 -2 12
14. Yukatel Denizlispor 11 3 2 6 9 13 -4 11
15. Antalyaspor 11 3 2 6 11 20 -9 11
16. Gençlerbirliği 11 2 4 5 15 16 -1 10
17. MKE Ankaragücü 11 2 3 6 8 17 -9 9
18. İstikbal M. Kayserispor 11 1 4 6 10 21 -11 7
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

12 . Hafta 22 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Galatasaray A.Ş - Medipol Başakşehir FC


23 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Çaykur Rizespor

17:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Trabzonspor A.Ş

20:00 clear.gif Konyaspor - Beşiktaş A.Ş


24 Kasım, Pazar

14:00 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Demir Grup Sivasspor

16:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Göztepe A.Ş

16:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Gençlerbirliği

19:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe


25 Kasım, Pazartesi

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü


13 . Hafta 29 Kasım, Cuma

20:30 clear.gif Gençlerbirliği - Btc Türk Yeni Malatyaspor


30 Kasım, Cumartesi

15:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Kasımpaşa A.Ş

15:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Konyaspor

17:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - MKE Ankaragücü

20:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Fenerbahçe


01 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Yukatel Denizlispor

16:30 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Antalyaspor A.Ş

19:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Galatasaray A.Ş


02 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - İstikbal Mobilya Kayserispor


14 . Hafta 06 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Fenerbahçe - Gençlerbirliği


07 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Demir Grup Sivasspor

17:30 clear.gif MKE Ankaragücü - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Aytemiz Alanyaspor


08 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Konyaspor - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü

16:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Medipol Başakşehir FC

16:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş - Trabzonspor A.Ş

19:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Beşiktaş A.Ş


09 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Çaykur Rizespor


15 . Hafta 13 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Antalyaspor A.Ş


14 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Kasımpaşa A.Ş

17:30 clear.gif Gençlerbirliği - Göztepe A.Ş

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - MKE Ankaragücü


15 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - İstikbal Mobilya Kayserispor

16:30 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Fenerbahçe

19:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Btc Türk Yeni Malatyaspor


16 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş - Yukatel Denizlispor

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Konyaspor


16 . Hafta 20 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Antalyaspor A.Ş - MKE Ankaragücü


21 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Çaykur Rizespor

17:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş - Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü

20:00 clear.gif Göztepe A.Ş - Galatasaray A.Ş


22 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Gençlerbirliği - Demir Grup Sivasspor

16:30 clear.gif İstikbal Mobilya Kayserispor - Medipol Başakşehir FC

19:00 clear.gif Fenerbahçe - Beşiktaş A.Ş


23 Aralık, Pazartesi

20:00 clear.gif Konyaspor - Trabzonspor A.Ş

20:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Aytemiz Alanyaspor


17 . Hafta 27 Aralık, Cuma

20:30 clear.gif Beşiktaş A.Ş - Gençlerbirliği


28 Aralık, Cumartesi

15:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Yukatel Denizlispor

17:30 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Kasımpaşa A.Ş

17:30 clear.gif Trabzonspor A.Ş - İstikbal Mobilya Kayserispor

20:00 clear.gif Galatasaray A.Ş - Antalyaspor A.Ş


29 Aralık, Pazar

14:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Göztepe A.Ş

16:30 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Konyaspor

16:30 clear.gif Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Çaykur Rizespor - Fenerbahçe



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »