24 Şubat 2019, Pazar


> Beşiktaş > Sürpriz teklif! ''Negredo ile Gomis'i takas edelim mi?''

Sürpriz teklif! ''Negredo ile Gomis'i takas edelim mi?''

Mustafa Cengiz ve Fikret Orman'a ayrı ayrı giden aracılar, Alvaro Negredo ile Bafetimbi Gomis'in takasını gündeme getirdiler.


14 Ağustos 2018 00:00

Sürpriz teklif! ''Negredo ile Gomis'i takas edelim mi?''

Ortalarda bir dedikodu dolanıyor... ister inanın ister inanmayın! O dedikoduya göre Fatih Terim, Gomis’i istemiyor. Aynı şekilde Şenol Güneş de Negredo’dan kurtulmak istiyor.

İddialara göre; Fatih Terim gol atamasa da fiziği ve oyuna kattığı güçle beğendiği Negredo için bir kaç kez, ''bizde olsa aynen Elmander katkısı yapar'' sözlerini kullandı. Güneş’in de Gomis için, ''geçen sezon bizde olsaydı kesin şampiyon olurduk'' sözlerini ettiği biliniyor.

İki tarafın hocalarının bu sözlerine şahit olan iki takıma yakın isimler de bir takası gündeme getirmiş durumda...

Mustafa Cengiz ve Fikret Orman’a ayrı ayrı giden bu aracılar ilginç teklifler yaptılar. Cengiz’e, ''Başkanım Gomis zam istiyor. Yapacak durumunuz yok. Ama zam olmazsa bu adam oynamayacak gibi. Kimse de almak istemiyor. O parayı kimse vermez. Negredo da Beşiktaş’tan 4.35 milyon Euro alıyor. Şenol hoca da onu istemiyor. Takası düşünür müsünüz?'' dediler.

Orman’a da, ''Başkanım, Gomis’e 3.750 veya 4 milyon Euro veririm derseniz, Negredo ile takası konuşalım. Sonuçta adam işini yapıyor. Derdi para. Fatih hoca Negredo’yu beğeniyor. Ben biliyorum. Siz de Negredo’yu satamıyorsunuz. Negredo’nun maaşından biraz kırpıp Galatasaray’a götürebiliriz diyorum ben. İki taraf da mutlu olur diye düşünüyorum. Bir kaç gün düşünün bu konuyu'' sözlerini kullandı. Hem Cengiz hem de Orman sürpriz şekilde ortaya çıkan bu teklifi hocaları ile paylaşma kararı aldı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: negredo, gomisHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın