11 Aralık 2018, Salı


> Beşiktaş > Talisca iyi ki derbide forma giymeyecek!

Talisca iyi ki derbide forma giymeyecek!

Talisca derbide yok ama Beşiktaş onsuz daha çok kazanıyor…


23 Şubat 2018 00:07

Talisca iyi ki derbide forma giymeyecek!

Siyah-beyazlılar, Talisca'nın oynamadığı maçlarda yüzde 66.7'lik galibiyet yüzdesi yakaladı.. Talisca'nın forma giydiği maçlarda ise bu oran yüzde 59.1'e düşüyor. Beşiktaş, Talisca ile 2.3, Talisca’sız ise 2.1 puan ortalaması ile oynuyor. Talisca’lı Beşiktaş maç başına 1 gol yerken, o yokken yenen gol sayısı ise 0.8’e kadar düşüyor.

TALISCA’NIN SARI KARTI 7’DE 7’YLE ONANDI! DERBİDE YOK

Beşiktaş yönetimi Talisca’nın Konyaspor maçında gördüğü sarı karta itiraz ederek, Fenerbahçe maçında oynaması için talepte bulunmuştu. Konuyla ilgili toplanan Tahkim Kurulu, Brezilyalı oyuncunun sarı kartını onadı. 7 üyenin tamamı Talisca’nın sarı kartının iptaline söz konusu bir durum olmadığına kanaat getirdi. Sambacı, derbide forma giyemeyecek.

Talisca’nın cezası Futbol Disiplin Talimatı’nın 86’ncı maddesinin 2’nci fıkrasında yer alan, “Disiplin Kurulu müsabaka esnasında meydana gelen olaylarla ilgili hakem kararlarının hiçbirini değiştiremez veya bozamaz” maddesi yüzünden kaldırılmadı.

TALISCA SINIFTA KALDI, RUSYA HAYAL OLDU

Bu arada Allianz Arena’da Talisca’yı izleyen Brezilya Milli Takımı teknik direktörü Tite’nin yardımcıları hayal kırıklığına uğradı. Talisca’nın sınıfı geçemediği, zaten az olan Rusya’ya gitme şansını iyi değerlendiremediğinin üzerinde duruldu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: BeşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor