11 Aralık 2018, Salı


> Trabzonspor > Trabzonspor Yönetim Kurulu'ndan sürpriz karar

Trabzonspor Yönetim Kurulu'ndan sürpriz karar

Camia Başkan Muharrem Usta’nın erken seçim kalmasını bekliyor…


23 Şubat 2018 00:05

Trabzonspor Yönetim Kurulu'ndan sürpriz karar

Başkan’ın ise şu an için böyle bir fikri yok. Muhalefet ise çalışmalarını sıklaştırdı. Nevzat Aydın’ın aday olmasını bekleyenlere sürprizi ise Mehmet Yiğit Alp yaptı. Yiğit Alp’ın başkanlık için kolları sıvadığı ve yapılacak ilk seçimde aday olma kararı aldığı bildirildi.

YÖNETİM KURULU’NDAN İSTİFA KARARI ÇIKMADI

Trabzonspor’da yönetim kurulu dün akşam toplandı… gündemin ilk maddesi takımın son durumu oldu. Usta, Başakşehir yenilgisi sonrasında yöneticilere sorduğu; “Taraftar istifa etmemizi istiyor. Ne yapmamızı öneriyorsunuz?” sorusunu tekrarladı. Ali Rıza Egemen ve Ahmet Çubukçu bu fikre karşı çıktı. Diğer yöneticiler sessiz kaldı. İstifa ederek yönetimi düşürecekleri iddia edilen  yöneticilerin sesleri çıkmadı. İstifa fikri başka bahara kaldı.

TRABZONSPOR HER SENE BİRAZ DAHA ÇÖKÜYOR

Trabzonspor’da çöküş devam ediyor… son üç sezonda 22’nci haftalar itibariyle en fazla 37 puan toplayabilen bordo-mavililer 6’ncı sıraya kadar çıkmıştı. Trabzonspor geçen sezonda da 22 haftalar sonucunda 32 puanla 6’ncı sırada yer alırken, bu sezon ise 33 puan toplamasına rağmen ancak 7’ncı basamakta yer bulabildi. Trabzonspor; 2015-16’da ise bir maç eksiği ile 22’nci haftayı 27 puanla 9’uncu sırada bitirmişti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: TrabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor