18 Şubat 2018, Pazar


> Güncel > Ufak Tefek Cinayetler 17. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Ufak Tefek Cinayetler 17. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Star TV ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin haftaya yayınlanacak 17. bölümünün fragmanı merak konusu oldu.


13 Şubat 2018 20:24

Ufak Tefek Cinayetler 17. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Star TV ekranlarında yayınlanan ve her hafta reyting listesinin alt üst eden Ufak Tefek Cinayetler, 13 Şubat Salı akşamı 16. bölümüyle ekranlara geldi. Peki  Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 16. bölümünün ardından haftaya yayınlanacak 17. bölüm merak konusu oldu.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 17. bölüm fragmanı Star TV'nin sitesinden yayınlanacak. Fragmana yayınlandığı andan itibaren buradan ulaşabilirsiniz.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 17. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Ufak Tefek Cinayetler 16. bölüm özeti

Şarmaşık'ın En Büyük Sırrı Ortaya Çıkıyor! Sevgililer günü... Herkes kendince kutlama derdinde... Merve Serhan'ı geri kazanmak için türlü yollar deniyor. Bu arada Sarmaşık ahalisi Serhan'ın evi terkettiğini öğreniyor! Aksaklar yıkılıyor mu? Merve bu işin altından nasıl kalkacak? Büyük yüzleşme gerçekleşiyor. Merve ve Oya... Hemen arkasından Pelin gelip Oya'ya soruyor; "Serhan'la birlikte misiniz?" Pelin, Oya'nın ağzından laf almak için enfes bir yola başvuruyor.

Ufak Tefek Cinayetler 15. bölüm özeti

Merve, evliliğinin peşinde, Mehmet Arzu'nun, Burcu kendi gündemlerinin peşindeyken, Oya ve Serhan nihayet mutlularken birden korkunç bir şey oluyor. Menfaat oyunları, Ufak Tefek Cinayetler işlenirken aniden hayat duruyor! Çünkü şu an herkes için can güvenliği sorunu var. Herkesin "ölüm var" gerçeğini buz gibi yaşadığı bir ana geliyoruz. Sarmaşık ahalisi belki de hayatlarının en zor gününü geçirecek. Sonuç ne olacak?

Ufak Tefek Cinayetler 14. bölüm özeti

Oya ve Edip, 96’yı anlatıyor, ortalık fena karışıyor. Şer birliği için bedel ödeme vakti geldi. Oya’nın patlattığı bombalar deprem etkisi yaratıyor. Peki Merve şimdi ne yapacak? İşler kontrolünden öyle bir çıktı ki hemen bir hamlede bulunmazsa her şey elinden yitip gidecek. Merve’yi ancak zehir gibi zekası kurtarabilir. Pelin’inse gözü yaşlı…

Taylan hayatının bir yalan üzerine kurulu olduğunu anlayınca fırtına gibi esiyor. Pelin ne yapacağını bilemez halde, Merve’den medet umuyor. Arzu da geçmişin bedelini ağır ödüyor; Nilay evi terk ediyor. Arzu kızını geri kazanabilecek mi? Oya ve Serhan bir dönüm noktasında artık. Ya aşkı seçecekler ya da mutsuz ama alışkın oldukları hayatı…

Etiket: ufak tefek cinayetlerHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor