10 Aralık 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Vagner Love - Paqueta takası mı olacak?

Vagner Love - Paqueta takası mı olacak?

Beşiktaş'ta sezon sonunda takımdan ayrılacağı konuşulan Vagner Love ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı.


13 Mart 2018 00:54

Vagner Love - Paqueta takası mı olacak?

Beşiktaş’ta günün sorusu, ''devre arasında Vagner Love ve Cyle Larin’e 4 milyon 850 bin Euro vermek yerine, bedava Demba Ba alınamaz mıydı?'' oldu... Cyle Larin henüz 1 dakika forma bulamazken, Love ise son G.Birliği maçında büyük hayal kırıklığı yaratırken, Ba ise Göztepe formasıyla 6’ncı maçında 4’üncü golünü de attı.

Ba devre arasında Beşiktaşlı yöneticilere, ''Sakatlığım geçti. Dünya Kupası’nda olmak istiyorum. Bana forma verin'' demişti. Yönetim ise yaklaşık 10 aydır resmi maç oynamayan Ba’yı alarak riske girmemeyi tercih etmişti.

Beşiktaş, Paqueta için Flamengo'ya Love'u verecek!

Vagner Love’la ilgili bomba iddia ise Brezilya’dan geldi... Esporte Interativo kanalında Love’un Portekiz’in Ojogo gazetesine verdiği demeç masaya yatırıldı. Sporting’in Doumbia’nın yerine Vagner’i alıp almayacağı tartışıldı. Programın yorumcusu ise Savio ''Türkiye’de, Lucas Paqueta’nın Beşiktaş’a gideceği konuşuluyor. Bu da aklıma Lucas’ın bonservisi için Beşiktaş’ın Vagner’i de önerebileceği ihtimalini aklıma getiriyor'' yorumunu yaptı.

Flamengo devre arasında Vagner Love’u istemiş, fakat Alanyaspor’un istediği 3 milyon Euro’yu veremediği için sambacı Beşiktaş’a gelmişti.

Kaynak: Fotospor - Esporte Interativo

Etiket: paqueta, vagner loveHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor