21 Şubat 2019, Perşembe


> Fenerbahçe > Volkan Demirel: Beşiktaş, Allah'ın bir lütfu

Volkan Demirel: Beşiktaş, Allah'ın bir lütfu

Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Beşiktaş derbisi öncesinde takım arkadaşlarıyla yaptığı toplantıda derbinin kendileri için şans olduğunu ifade etti.


24 Eylül 2018 00:42

Volkan Demirel: Beşiktaş, Allah'ın bir lütfu

Bugün oynanacak derbi maçı öncesinde Volkan Demirel takımı topladı bir konuşma yaptı... uzun yıllardır Fenerbahçe’de olduğunu, pek çok sıkıntılı süreç yaşadığını anlattı. Bu süreçlerde Allah’ın her zaman karşılarına bir derbi maçı çıkararak yardım ettiğini örnekleriyle açıkladı. Beşiktaş maçı için ise, ''Allah bize yine yardım etti. Dinamo maçından sonra Beşiktaş maçını önümüze koydu. Tek yapmamız gereken, her zaman yaptığımızı yapmak. Beşiktaş’ı yenmek ve biraz olsun taraftarımızı mutlu etmek'' sözlerini kullandı.

Volkan Demirel 11'e bir adım daha yakın

Aykut Kocaman geçen sezon Volkan’ın yanına ''birinci kaleci'' istemiş, yönetim Kameni’yi almıştı... bu sezonda da Volkan yetersiz bulundu. Harun getirildi.  Fakat Kameni geçen sezon Beşiktaş maçında kaleyi Volkan’a kaptırırken, kaptan bugün oynanacak derbide bir kez daha kaleye yakın isim olarak görünüyor. Derbilerdeki yüksek tecrübesi ile ön plana çıkan Volkan’ın Harun’un bir adım önünde olduğu bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: volkan demirel, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın