23 Nisan 2018, Pazartesi


> Güncel > Yasak Elma son bölüm tek part izle

Yasak Elma son bölüm tek part izle

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi, 16 Nisan Pazartesi akşamı 5. bölümüyle ekranlara geldi.


17 Nisan 2018 10:58

Yasak Elma son bölüm tek part izle

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi, 16 Nisan Pazartesi akşamı 5. bölümüyle ekranlara geldi.

Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci gibi önemli oyuncuların yer aldığı Yasak Elma dizisi ilk bölümüyle oldukça beğenilmişti.

Yasak Elma dizisinin 5. bölümünü Fox TV'nin sitesinden izleyebilirsiniz.

YASAK ELMA İZLE

Yasak Elma 6. bölüm özeti

Alihan'a aşık olduğunu kardeşine anlatan Zeynep'in ''Bayılacak gibi oluyorum ama bayılmıyorum'' sözleri dikkat çekerken, Ender'in, ''İşte bu garson kızımızın kız kardeşi Zeynep. Bu iki kız kardeş yememişler, içmemişler acaba biz zengin kocanın koynuna nasıl gireriz diye plan yapmışlar'' sözleri ise Zeynep'i şoka uğratır.

Yasak Elma 5. bölüm özeti

Halit’in Yıldız’ı kafede Ender’in elinden kurtarması Ender’in tüm intikam oklarını Yıldız’a çevirmesine neden olur. Yıldız Ender’in yaptıklarını kendi lehine çevirmeye çalışırken, karşısına çıkan yeni bir rakiple baş etmek zorunda kalacaktır.

Zeynep ve Alihan birbirlerine olan hislerini daha fazla gizleyemezler. Zeynep bir karar vermek zorundadır. Ya hislerini yaşayacak ya da korktuğu bu aşka hiç adım atmayacaktır...

Yasak Elma 4. bölüm özeti

Ender sahip olduğu her şeyi kaybetmesinin ardından iyice hırçınlaşmıştır. Kendi düştüğü durumu eski dostlarından gizlemeye çalışırken tüm kapılar bir bir yüzüne kapanır. Yıldız eski iş yerine geri döner ama orası artık onun için güvenli değildir.

Zeynep ise Alihan’dan kaçmaya çalıştıkça onu daha çok düşündüğünü ve onu içinde büyüttüğünü anlar.

Yasak Elma 3. bölüm özeti

Ender, Yıldız’ı hafife almanın cezasını ağır öder. Kardeşi Caner’le düşüşünü kimseye göstermemek için çabalar. Yıldız, Halit’le ilgili riskli bir karar verir. Zeynep ve Alihan’ın yaşadığı gerginlikler onları daha da yakınlaştırır.

Yasak Elma 2. bölüm özeti

Yıldız baş koyduğu yolda ilerlemekte kararlıdır. Bunun için ilk hedefi Ender’dir. Ender’in özel hayatının detaylarını öğrenmek için elinden geleni yapar. Zeynep Alihan’dan uzak durmak istese de başına gelen talihsiz kaza ikiliyi bir araya getirir...

Yasak Elma 1. bölüm özeti

Yıldız’ın hayatı Ender Argun’la tanışınca değişir. Ender’in amacı Halit’ten boşanma planına Yıldız’ı alet etmektir. Ender’in ahlaksız teklifiyle ne yapacağını bilemeyen Yıldız, hayatının kararını vermek zorunda kalır. Kardeşi Zeynep ise Halit’in ortağı Alihan’ın şirketinde işe başlar. Yıldız hayallerine kavuşmanın peşindeyken, Zeynep hiç hayal etmediği olaylarla karşılaşacağı başlangıçlara yelken açar...

Yasak Elma konusu

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

Etiket: yasak elmaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor