20 Nisan 2018, Cuma

Arama Sonuçları - Site içi arama...


Arama Sonuçları

Haber/Yazı konumunda 27094 sonuç bulundu.

Şenol Güneş hastaneye Erman Toroğlu yüzünden gitti - 20/04/2018

Şenol Güneş’in ambulansla hastaneye kaldırılmasının nedeninin Erman Toroğlu olduğu ortaya çıktı…

Mete Kalkavan'dan şok rapor! - 20/04/2018

Olaylı derbiyle ilgili Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'nin (TFFHGD) Başkanı Abdurrahman Arıcı’nın yaptığı, “Şenol Güneş'in başına atılan maddenin ne olduğu konusunda bir kesinlik yok. Tahminimize göre sarı bir cisim, forma ya da tişört olabilir. İçi sert ve yaralayıcı bir maddeyle doldurulmuş olabilir ya da bir peruk olabilir' ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş aleyhine suç duyurusu - 20/04/2018

Şenol Güneş’in yaralandığı olayla ilgili F.Bahçe adına avukat Faik Işık, “delil uydurma suçu” işlendiğini iddia ederek Beşiktaş aleyhine resmi suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Beşiktaş'ta E. Yeni Malatyaspor mesaisi Güneş'siz başladı - 20/04/2018

Beşiktaş, ligde oynayacağı Evkur Yeni Malatyaspor maçı hazırlıklarına yardımcı antrenörler eşliğinde başladı.

Heynckes'den Şenol Güneş'e geçmiş olsun mesajı - 20/04/2018

Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde oynanan ve çıkan olaylar nedeniyle tatil edilen Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde yaralanan Şenol Güneş için bir 'Geçmiş olsun' mesajı da Almanya'dan geldi.

İşte Şenol Güneş'i yaralayan kişinin ilk ifadesi! - 20/04/2018

Kadıköy’de dün olaylar sebebiyle tatil edilen Fenerbahçe-Beşiktaş maçında Şenol Güneş’i yaralayan S.D’nin ilk ifadesinin detaylarına Milliyet.com.tr ulaştı.

Şenol Güneş konuştu - 20/04/2018

Yaşanan olayların artık bir milat olması gerektiğini söyleyen Güneş, "Olanlar bana ve bize değil, Türk futboluna... Geçmişteki taşları bir kenara bırakmamız lazım. Trabzonspor'a şöyle olmuş, Fenerbahçe böyleymiş; Beşiktaş ve Galatasaray bunu yapmış gibi sözlerin artık geride kalması lazım" dedi.

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin fotoromanı! - 20/04/2018

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin fotoromanı!

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi hakkında yazar yorumları - 20/04/2018

Hakem Mete Kalkavan oyunu oynatabilme adına prosedürü doğru bir şekilde uyguladı. Ancak yedek kulübesinin etrafındaki seyircinin teknik kulübeye müdahalesi oradaki güvenlik güçlerine ait. Zaten farkında bile değildi. Ta ki Şenol Hoca yaralanıncaya kadar. Kalkavan olay yerinde manzarayı görünce yardımcılarını yanına alıp soyunma odasına gitti. Bu şartlar altında oyuna devam edemezdi. Etseydi daha büyük hadiseler olabilirdi. ‘Bu müsabakanın akıbeti ne olacak?

Marcelo Guedes'ten Şenol Güneş'e geçmiş olsun mesajı - 20/04/2018

Beşiktaş'ın geçtiğimiz yaz Olimpik Lyon'a sattığı Marcelo Guedes de Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde oynanan olaylı Fenerbahçe-Beşiktaş maçının ardından bir paylaşımda bulundu. [1]  2   3   4   5 ..2710 »