20 Ocak 2019, Pazar

> Ufuk Er > I "LOVE" YOU KARTAL
Ufuk Er

I "LOVE" YOU KARTAL

13 Şubat 2018 10:42

Beşiktaş Karabükspor maçı öncesi belki Karabüklülere ayıp olacak ama ne olur gücenmesinler farkın 4 ya da 5 olacağını tahmin etmek zor değildi.


Bu sefer Şenol hocanın Love ile başlamasını bekliyordum ki yine Negredo'yu tercih etti ama Negredo'nun 60 dakikada yapamadığını Love 30 dakikada yapınca tribünler Love Love diye inledi.

Hakikaten Wagner Love çok büyük bir golcü olduğunu bir kez daha kanıtladı. Love'dan bahsederken Talisca'nın hakkını yemek olmaz tabii ki iki harika golle o da Wodafone Park da ki gol şova katkı veren en önemli isimdi.

Darısı İnşallah daha zaman var ama çok zor olmasına rağmen Bayern'in başına diyelim.

Şenol hoca ve takım için, taraftarlar için tam da olması gereken yerde büyük moral buldu Kartal.

BÜYÜK MAÇLARIN TAKIMI

Fenerbahçe bu sezon iki defa çok zor ve mutlak kazanılması gereken mücadeleye çıktı bunların ikisi de kaybetse kesin olarak havlu atacağı karşılaşmalardı. Birincisi iç sahada ki Beşiktaş maçı ki kazanıldı, ikincisi ise bu hafta oynanılan ve yine kazanılan Başakşehir deplasmanı.

Fenerbahçe de Aykut Kocaman'ın yeniden M.Topal De Souza ikilisine dönüşü ne kadar doğruysa Başakşehir de Abdullah Avcı'nın Emre ve Mossoro'nun yokluğunda Arda Turan ve Irfan Can ile maça başlaması o kadar hataydı daha önce de transfer olduğu ilk gün yazdım Arda skor adamı olmalı bu sezon kurtarıcı olmamalı ilk 11 başladığı her maçta Başakşehir'in puan kaybedeceğini yazdım söyledim.

Büyük maçların büyük takımı Fenerbahçe yine kritik maçları kazanmaya devam ediyor.

NEREDE KALMIŞLARDI

Galatasaray Sivas deplasmanında kaçırdığı liderliği bu sefer seyircisi önünde kaçırmayarak zirvenin yeniden sahibi oldu. Fenerbahçe'nin Başakşehir'i zirveden indirdiği ve ezeli rakibinin zirveyi ele geçirmesine sebep olduğu haftada bakalım Galatasaray 'ı bir daha zirveden indirebilecekler mi. Sarı kırmızılı takım Antalyaspor'un da etkisiz kaldığı maçta yüksek tempo ve hızla maça başlayıp ilk yarıdan işi bitirdi. İkinci yarı da ise taraftarın şovuna ortak olup maçı rölantide götürüp her geçen dakika liderliği kutladılar. Fatih Terim'li Galatasaray yeniden zirvede ve rakiplerinin dediği gibi lig bir kez daha yeniden başladı. Nerede kalmışlardı hep birlikte göreceğiz.

-Haftanın takımı; Fenerbahçe

-Haftanın golü; Mustafa Yumlu (Akhisar )

-Haftanın Kare As'ı;

Geçtiğimiz hafta Beto da gördüğümüz kaleci performansının aynısını bu hafta Alanya Konya maçında Serkan Kırıntılı da gördük. Anlatması çok zor seyredilmesi muhakkak olan inanılmaz kurtarışlarla 10 kişi oynayan takımına tek başına 3 puanı kazandırdı. O yüzden önce;

Serkan Serkan Serkan

Talisca (BJK) Fernandao (FB) W.Love (BJK) Rodrigues  (GS)